12.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Chromečka hattrickem sestřelil Kobeřice

20

Kobeřice snížily až čtvrthodinu před koncem. Dobroslavice ale naonec svou třígólovou výhru potvrdily v závěru zápasu.

Dobroslavice vedly o dvě branky

Kobeřice sice měly balon na svých kopačkách častěji, ale Dobroslavice byly produktivnější, a proto vyhrály. Při šancích Mrvy, Hlawenky, Černého musel prokázat své brankářské umění gólman Vajda. Po deseti minutách hry se Dobroslavice ujaly vedení, když vyslal Voves do samostatného nájezdu Chromečku, který před gólmanem Stříbným nezaváhal a poslal míč cizelerský k tyči a brankář Stříbný byl bez šance. – 0:1. V poslední minutě první půle vyslal Tůma do lajny Chromečku, který přihrávkou pod sebe našel Vovese, který vystřelil do protipohybu brankáře Stříbného – 0:2. Dobroslavice tak po půli vedly o dvě branky.

Dobroslavice vedení navýšily

Ve druhé části pokračoval na trávníku podobný obrázek hry jako v prvním dějství. Kobeřice hrály a Dobroslavice střílely branky. Třetí úder zasadily Dobroslavice po hodině hry, když aktivní Voves vyslal obloukem do vápna Chromečku, který si zasekl, položil obránce a brankáře poslal na druhou stranu – 0:3. Čtvrthodiny před koncem domácí vykřesali jiskérku naděje, když se odražený míč dostal k Mrvovi, který v pohodě doklepl do odkryté klece a Vajda musel tentokrát kapitulovat – 1:3. Dobroslavice ale výhru pojistily v samém závěru, když Bochňák dlouho pelášil s míčem a předložil ho Chromečkovi, který nadvakrát uzavřel hattrick – 1:4. Dobroslavice se výhrou dostaly do klidnějších vod tabulky. Kobeřicím nadále patří poslední příčka.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): Těžko se mi zápas hodnotí, protože jsme nastoupili v silné sestavě, ale bohužel nám hosté ze všech svých brejků dali góly. My jsme měli hodně velké množství šancí, ale podařila se nám zužitkovat jen jedna.

TJ Sokol Dobroslavice
klubový web: Domácí měli sice více míč na kopačkách, ale my jsme hrozili z brejků a byli jsme efektivnější. Hodně nás podržel gólman Vajda, který vytasil některé dobré zákroky.

J. Stříbný [-] - R. Hahn [-] , D. Mrva [-] (84. L. Rycka [-] ) , P. Hlawenka [-] , O. Černý [-] , J. Otlík [-] , D. Petroš [-] , J. Návrat [-] , P. Ullrich [-] , R. Stuchlík [-] , R. Gargoš [-]

M. Vajda [-] - P. Lukáš [-] , F. Gřunděl [-] , T. Voves [-] , D. Pavelek [-] , V. Chromečka [-] , J. Stupka [-] , J. Novák [-] (74. M. Novák [-] ) , D. Bochňák [-] , A. Salomon [-] , D. Tůma [-]

ŽK: 53. P. Ullrich - 22. J. Stupka .
Hráči zápasu: M. Vajda , A. Salomon .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: MEIER Milan - FICEK Miroslav (N), MEIER Mathias (N).