29.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

Doubravka vybojovala důležitou výhru v Žichovicích!

15. P. Bálek - 10. T. Hric , 65. A. Paum
0

Domácí promarnili možnost se bodově dotáhnout na pátou příčku, naopak hosté se po dnešní výhře vyšvihli na jedenáctou pozici.

Samotné utkání začalo mírnou převahou hostů, kteří se také po deseti minutách hry ujali vedení. Doubravka zahrávala rohový kop, který poslal na místo určení hlavou obránce Tomáš Hric. Domácím branka trochu pomohla a po mírné, zlepšení se také dočkali vyrovnání. Harant natáhl ke střele, kterou ještě před Tománkem tečoval Pavel Bálek. Přestože šancí do konce úvodní části bylo ještě poměrně hodně, skórem se již žádnému z týmů pohnout nepodařilo.

Postupem času ve druhé půli bylo čím dál tím více zřejmé, že utkání pravděpodobně rozhodne již pouze jediná branka. A tak se také stalo. Adam Paum vyslal z dobrých třiceti metrů přízemní projektil, který zastavila až síť domácí svatyně. Žichovice, které byly ve druhých pětačtyřiceti minutách nebezpečnější, se již na vyrovnání nezmohly a rozloučily se tak se svým publikem v této sezóně těsnou porážkou.

TJ Žichovice
Radim Šiška: „První poločas jsme hráli špatně a měli štěstí, že výsledek byl pouze 1:1. Pak jsme se zlepšili a měli hodně šancí, ale paradoxně oni rozhodli. My, i kdybychom hráli ještě dva dny, tak bychom asi gól nedali.“

SK Senco Doubravka B
Pavel Zemek: „Vyrovnané utkání. Měli jsme více šancí, ale proměnili jsme jen dvě.“

J. Rojík [-] - L. Mourek [-] , J. Šimáček [-] , J. Frýzek [-] , J. Beneš [-] - T. Harant [-] , J. Bálek [-] , O. Musil [-] , R. Šiška [-] , M. Špírek [-] - P. Bálek [-]

J. Tománek [-] - T. Zajíček [-] , T. Čechura [-] , T. Smolák [-] , T. Hric [-] - V. Vlnař [-] , A. Paum [-] , J. Trojanec [-] , J. Vlk [-] - F. Kotka [-] , K. Krysl [-]