1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

--

Šlágr kola rozhodl střídající Pečinka

85. O. Ostrýž (p.) , 89. M. Pečinka - 35. J. Jakeš
30

Březí vedlo ve Věchnově v poločase o branku, ale domácí ve druhé půli otočili zápas ve svůj prospěch.

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Přes množství soubojů na těžkém povrchu jsme v prvním poločase dokázali dát první gól a doufali jsme, že se naše hra bude ještě zlepšovat. Po počátečním zlepšení v druhé půli, kdy jsme se dostávali do šancí, jsme se posléze dopustili osudných chyb. První přišla v 67. minutě, kdy po nedovoleném zákroku, který měl být a byl záchranou brzdou, jsme šli zaslouženě do deseti. V oslabení, aniž by nás domácí dostali pod nějaký drtivý tlak, jsme dále chybovali, což soupeř potrestal. Tento podzim tedy končíme smutně prohrou, ale ,,jak jsme prohráli, tak jsme mohli i vyhrát". Sportu zdar a vesnickému fotbalu zvlášť!

TJ Věchnov
D. Starý [-] - O. Ostrýž [-] , P. Soudek [-] , L. Novák [-] (58. M. Pečinka [-] ) , V. Kroupa [-] , J. Juračka [-] , P. Malý [-] , R. Pivko [-] , D. Uhlíř [-] , J. Pokorný [-] , J. Vrbka [-]

D. Urbánek [-] - R. Šmarda [-] , P. Jelínek [-] , P. Šimek [-] - T. Habán [-] , M. Holánek [-] (88. P. Lysoněk [-] ) , J. Jakeš [-] , A. Crha [-] , S. Tvarůžek [-] (87. J. Jobánek [-] ) - D. Dostál [-] , M. Sysel [-]

ŽK: 23. P. Malý , 25. J. Pokorný - 12. R. Šmarda , 25. D. Dostál , 56. P. Šimek . ČK: 67. P. Jelínek .
Počet diváků: 39. Rozhodčí: MYŠKA Roman - KOLBÁBEK Dalibor (N), VOKŘÁL Martin (N).