Polnička málem sahala po třech bodech

31

Polnička v Radostíně dvakrát vedla, ale nakonec se rozešla s domácím Radostínem B smírně.

Polnička vedla

Do Radostína přijela Polnička posílena dobrými výkony z posledních utkání a chtěla v tom pokračovat.Hned od začátku hosté nastoupili velmi drtivím tlakem ale domací obraně se dařilo odolávat a když už se zdálo, že se prosadí ztroskotali ve svém impotenčním zakončení.Chvíli před koncem první půle šel hostující Smejkal, ze strany sám na brankáře a ve vápně byl faulován k udivu všem přiznivcům neodpískal penaltu a vytáhl trestný kop na hranici velkého vápna.Z této výhody branka nepadla, ale opakovaný balon, který letěl do vápna zachytil opět Smejkal první jeho střela skončila na tyči dorážka už zaplula do sítě 1:0.

Radostín nakonec vyrovnal

Druhá půle se rozjela podobně jako první.Polnička chtěla přidat další branku ale bohužel místo toho inkasovala,když se po rohovém kopu prosadili domáci 1:1.Hosty to ale nepoložilo a o 10 minut později, už zase vedla když se po krásnem centru Klementa prosadil založník Bulíček1:2.Kdyby Polnička proměnovala své přiležitosti, které si vypracovala výsledek už mohl být jednoznačný.Právě nevyužité možnosti mohli Polničský sokol mrzet, protože v 75.minutě se prosmíkl obranou domací Hošek a vyrovnal na 2:2.Domací byli v tomto utkání utčitě horším týmem a Polnička chtěla víc než remízu, ale bohužel neproměnila své samostatné uniky na branku a tak se body dělili.

TJ Sokol Polnička
Radim Synek (trenér): Do Radostína jsme jeli s pokorou věděli jsme ač je to nováček soutěže ma výborné výsledky.Podle toho jsme taky k utkání přistoupili, jasně jsme celý zápas dominovali dvakát jsme vedli ale domací dvakrát odpověděli.Máme šancí na tři zapasy a nejsme schopni dát branku a to je to co nás sřáží a kvůli čemu přicházíme o body.Musím řict, že se mi naše hra líbila s příchodem nových tváři se ta hra celkově hodně posunula byli pasáže, kdy jsem si řikal to nejsme ani my jak se mi to líbilo.Mohli jsme se dotahnout blíže ke středu tabulky to se bohužel nepovedlo podle toho jaký byl průběh nemůžu být s jedním bodem spokojen.Hlavy ale rozhodně nevěšíme teď hrajeme dvě poslední utkání doma a budeme je chtít vyhrát jak už jsem několikrát psal jdeme zápas od zápasu.Fotbalu zdar a vesnickému zvlášť!

Počet diváků: 50. Rozhodčí: KLIMEŠ Jan - TOMAN David (N), JUN Tomáš (N).