Favorit se prosadil po přestávce

33

Favorit zápasu se prosadil po přestávce a připsal si tři body do tabulky III. třídy.

První poločas skončil bez branek

Hrálo se za silného větru, obě mužstva začala opatrněji. Domácí se pokoušeli o kombinaci a hosté hrozili rychlými protiútoky, ale jejich střely míjely bránu. Domácí se dostali ke slovu až v závěru poločasu, kdy vyloženou šanci neproměnil R. Pátek.

Osová Bítýška třikrát skórovala

Hosté v trhli do druhé půle hnáni větrem jako uragán a v  50. minutě O. Zeman nekompromisně zakončil 0:1. Domácí byli jako opařeni a 67. minutě z rychlého protiútoku inkasovali podruhé M. Vařílkem 0:2. Losenice se pokusila změnit děj utkání střídáním. Jenže v 74. minutě si vybral slabší chvilku brankář J. Kasal a O. Liška pohodlně zakončil 0:3. Hosté utkání v klidu dohráli.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: První poločas nebyl z naší strany až tak špatný, ale po odchodu zraněného D. Králíčka už jsme tahali jen za kratší konec. Zasloužená výhra hostů.

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa: Utkání ve velmi příjemném fotbalovém prostředí v Losenici ovlivnil silný vítr. První poločas jsem hráli proti větru, ale i přesto jsme si přízemní kombinací vytvořili několik šancí. Bohužel jsme ani jednou nedokázali trefit branku. Druhou půlku s větrem v zádech jsme na hřišti dominovali a zaslouženě vyhráli. Jelikož se obě mužstva snažila o kombinační fotbal, hrál se na výborně připraveném hřišti zápas vysoké úrovně na 3.třídu.

J. Kasal [-] - T. Neubauer [-] , F. Mach [-] , P. Mach [-] , P. Neubauer [-] - P. Zástěra [-] , J. Grodl [-] , D. Králíček [-] , R. Kasal [-] - Z. Pospíchal [-] , R. Pátek [-]

J. Hršel [-] - T. Malý [-] - M. Klusák [-] (80. P. Habán [-] ) , L. Sýkora [-] , O. Zeman [-] - M. Vařílek [-] , J. Malý [-] - J. Barbořík [-] , O. Liška [-] , A. Karásek [-] , T. Karmazín [-]

ŽK: 15. F. Mach , 25. R. Kasal - 25. J. Barbořík , 63. A. Karásek , 70. O. Liška , 80. J. Hršel .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - EXL Matyáš, PÁTEK Josef (N).