1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

Havlík pěti góly rozhodl zápas s Radostínem

28. V. Zedníček , 33. D. Havlík , 37. D. Havlík , 47. D. Havlík (p.) , 55. D. Havlík , 71. D. Havlík - 78. D. Homola
36

Hamry se rozloučily s podzimem vysokým vítězstvím a přezimují s tříbodovým náskokem na Svratku v čele tabulky.

Hamry v první půli třikrát skórovaly

V posledním kole podzimu přivítaly Hamry na domácím hřišti soupeře z Radostína. Začátek utkání byl vyrovnaný a hrálo se hlavně po vápno, žádné větší šance nepřicházeli ani na jedné straně. Až v 28. minutě se za pokutovým územím otočil Vojtěch Zedníček a přesnou střelo k tyči otevřel skóre. O 5 minut později poslal ten samý hráč do brejku Dominika Havlíka a ten otevřel svůj střelecký účet. V 37. minutě si narazil Jakub Jun s Dominikem Havlíkem a ten pohodlně skóroval. V poločase tak svítilo skóre 3:0 pro domácí Hamry.

Havlík dokončil svůj pětibrankový střelecký účet

Druhou půli začali kladiváři tak, jak skončili tu první. Hned ve 47. minutě se ve vápně uvolnil Dominik Havlík, jenž byl faulován a pokutový kop také sám proměnil. V 55. minutě se prosadil opět Dominik Havlík, jehož první střelu brankář Dupal vyrazil, na dorážku už byl však krátký. Svoji pátou branku přidal v 71. minutě přesnou střelou opět Dominik Havlík. V 78. minutě se dočkal čestného úspěchu také Radostín, když po chybě domácích skóroval Homola. Do konce zápasu už branka nepadla a Hamry tak vyhrály vysoko 6:1.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík: Chtěli jsme podzimní část sezony zakončit vítězstvím, což se povedlo. Vstoupil jsme do zápasu dobře a soupeře k ničemu nepustili, dali jsme i dost branek, takže hezký závěr.

T. Pinkava [-] - D. Havlík [-] , T. Jelínek [-] (65. J. Miklík [-] ) , P. Novotný [-] , J. Zeman [-] , J. Jun [-] , V. Zedníček [-] (62. L. Filippi [-] ) , K. Tesař [-] , T. Novotný [-] (70. Š. Vrša [-] ) , V. Franěk [-] , A. Šabart [-] (60. J. Dvořák [-] )