13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Křoví si vyšláplo na lídra soutěže!

40

Křoví dokázalo vyhrát proti prvnímu týmu tabulky Hamrům.

Křoví vstřelilo tři branky za první poločas

V sobotním sychravém počasí do Křoví přijel vedoucí tým tabulky z Hamrů. Domácí tým chtěl odčinit poslední špatné výsledky a tak se do hostů od úvodních minut opticky zakousnul. Hosté během první půle nějaké brankové náznaky měli, ale nedokázali buď přesně seřídit mířidla anebo si se střelami poradil domácí Karmazín. Domácí se více tlačili do zakončení a v rozmezí jedenácti minut si vytvořili tří brankové vedení. Krásnou přízemní táhlou střelou na zadní tyč otevřel skóre utkání Borák, po něm se v krátké časovém sletu trefil Němec a Hodžic. Během prvního poločasu měli domácí ještě několik šancí k navýšení skóre, avšak žádná ze střel již přesně do černého nemířila.

Utkání rozhodl domácí Borák

Kdo si myslel, že je po prvním poločase hotovo, tak se mýlil. V Křoví bývají velice často k vidění velmi divoké výsledky a nejinak tomu bylo i sobotní odpoledne. Hosté se do domácích více zakousli, proházeli posty v sestavě a zkusili z výsledkem ještě něco udělat. Hosty dostal na koně snižující gól na 3:1 od Hrona, kterému zřejmě předcházel faul, který ovšem rozhodčí faulem neposoudil. Hostům toto snížení vlilo do žil optimizmu a do 75 minuty bylo skóre vyrovnáno, kdy se trefil hostující střídající hrající trenér Zedníček. Do konce utkání měla obě mužstva brankové šance, ale o výsledku rozhodl svojí druhou brankou v utkáni Borák, kdy proměnil samostatný brejkový únik na hostujícího brankáře lobem do odkryté svatyně.

Skóre se již do konce zápasu nezměnilo a tak všechny 3 body zůstali v Křoví.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: V utkání sme chtěli začít hned od začátku proměňovat brankové šance, kterých si v každém zápase vypracujeme dostatek, ale málokteré zamíří do černého. Hostující tým s velmi dobrou defenzivou nás během první půle pustil do několika šancí, které sme konečně proměnili a vytvořili si náskok 3:0. Bohužel vstup do druhé půlky nám vůbec nevyšel a na hřišti byly lepší povětšinou hostující Hamry. Naštěstí o výsledku a třech bodech pro nás v závěru utkání rozhodnul Borák tak sme si připsali další důležité tři body do tabulky.