13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Pavel Císař rozhodl zápas hattrickem!

40

Radostín porazil rezervu Nové Vsi hlavně zásluhou tří branek Pavla Císaře.

Radostín vedl o dvě branky

Utkání na hřišti Radostína začalo mírnou převahou domácích hráčů. Prvního gólu se fanoušci dočkali ve 21. minutě, kdy se z hranice vápna utajenou střelou přes klubko hráčů prosadil obránce Večeřa. Po této brance se domácí ještě více tlačili do zakončení. Ve 27. minutě se po pěkné přihrávce dostal k míči Císař a nekompromisně prostřelil brankáře hostí. O 2. minuty později bylo v Radostíně ještě veseleji, to když po krásné spolupráci bratří Kozlových a následném centru do malého vápna jednoduše hlavou skóroval nikým nehlídaný Císař. Zdálo se, že zápas už je prakticky rozhodnutý, ale hosté se nevzdali a v 35. minutě po zaváhání domácích obránců snížil Šandera. Po této brance se ještě pár šancí objevilo na obou stranách, ale výsledek 3:1 se už do poločasu nezměnil.

Domácí dovedli zápas do vítězství

Po změně stran byla lepším týmem Nová Ves, s čehož vytěžila kontaktní gól v 53. minutě.Domácí nastalá situace trošku zaskočila, ale naštěstí se po rohovém kopu prosadil hlavou úplně osamocený Hrbek a opět vnesl domácím více klidu. Hosté vrhli všechny síly do útoku, avšak gólový efekt to nemělo. Naopak po brejkové situaci se blýskl hatrikem Císař, což byla výsledková tečka zápasu.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: V domácím zápase jsme potvrdili roli favorita a hlavně výkonem v prvním poločase jsme rozhodli o našem vítězství. Druhý poločas jsme si již pohlídali výsledek. a udrželi se tím v horní polovině tabulky.

I. Dupal [-] - R. Večeřa [-] (75. D. Krča [-] ) , J. Kozel [-] , L. Kozel [-] , D. Hrbek [-] , P. Císař [-] , D. Toman [-] (87. D. Homola [-] ) , L. Dvořák [-] , P. Dvořák [-] , J. Večeřa [-] , J. Kohout [-]