38. J. Lédl , 75. J. Vítek , 85. M. Bureš
44

Křoví nenavázalo na předešlé výkony a prohrálo v domácím prostředí se Svratkou.

Svratka vyhrála první poločas

Křoví po minulé vysoké výhře na hřišti Ujčova nebylo doma schopno na bodový export navázat a přenechalo tak všechny body Svratce. Do utkání lépe vstoupili domácí, měli míč na kopačkách a za prvních 20 minut si vytvořili i několik brankových příležitostí, avšak pokusy Šustra, Kaliny ani Hodžice brankou neskončili, buď byl proti hostující brankář a nebo špatně seřízená mířidla. Hosté se do brankové příležitosti dostali po jejich dlouhém autu, kdy míč se odrazil na velké vápno avšak proti vstřelení branky byl Karmazín. Hosté se branky dočkali v 38. minutě, kdy po ztrátě Polonce před vlastní šestnáctkou se k míči dostal Lédl a střelou na přední tyč propálil Karmazína.

Svratka vstřelilo další dvě branky

Vstup do druhé půlky měli opět lepší domácí, ale již ne s tolika brankovými šancemi jako v poločase prvním. Domácí se snažili dobývat hostující obranu a hosté po zisku míče pak chodili do otevřenější obrany a defakto měli více šancí na navýšení skóre než v první půlce. Když v 75.minutě navýšil skóre hostující Vítek a o deset minut později Bureš, bylo tak definitivně rozhodnuto, že všechno  body poputují do Svratky.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: Utkání se hodnotí velice špatně, opět jakožto poněkolikáté v této sezóně máme problém proměňovat tutové šance, za stavu 0:1 nebyl schopen dopravit do téměř prázdné branky míč Hodžic a z následujícího protiútoku hosté navýšili skóre. Za první půlku měl být výsledek utkání 4:1 a místo toho to bylo 0:1. Druhá půlka už byla z naší strany na brankové šance horší a když v závěru dali hosté 2 branky, odjeli tak s výhrou 3:0 domů.

SK Svratka
Vojta Šmahel: Do Křoví jsme přijeli s tím, že jsme nevěděli, co od domácích čekat. Jejich výkony jsou jako na houpačce a hodně záleží na tom, v jakém složení nastoupí. Úvod utkání se nám povedl a ač domácí kontrolovali balón, šance jsme měli my, ale naši střelci pouze nechali několikrát vyniknout Karmazína. Jedinou branku střelil v prvním poločase Lédl. Domácí však také několikrát zahrozili a dalo by se říct, že se hrála vyrovnaná partie. Druhý poločas se hrál otevřeně a my promarnili několik šancí na to zvýšit náskok. To se nám mohlo vymstít, naštěstí domácí nevyužili několik více, než nadějných šancí. Poté ve snaze o vyrovnání otevřeli obranu a my dvakrát udeřili. Dnešní zápas byl v počtu šancí opravdu unikátní, když v součtu na obou stranách bylo tak 15 gólovek a několikrát zvonilo břevno. Chválím celý tým za velmi dobrý výkon a již se těšíme příští víkend na Radostín."

Počet diváků: 44. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - DVOŘÁK Miloš, KARÁSEK David (N).