3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

V Nové Vsi padly všechny branky v první půli

23. R. Stupka , 33. T. Nečas - 36. J. Horký , 40. J. Horký
45

Jívoví si odváží bod z horké půdy Nové Vsi, po druhém kole zůstává Santus neporažen.

V první půli padly čtyři branky

První domací soutěžní utkání nového ročníku Okresního přeboru sehrála rezerva Nové Vsi proti soupeři z Jívoví. Do zápasu vkročili lépe domácí,  kteří svým důrazem nepouštěli hosty do kombinace a sami se tlačili na dostřel branky hostů. Aktivní hru zúročili domácí  ve 23.minutě k vedoucí brance, kdy pěknou kombinaci zakončil skorující Ríša Stupka. A když v 33.minutě  zakončil přesnou ranou z vápna standardní situaci Tomáš Nečas vedli domácí jíž  2:0.O jasné  vedení se, ale domácí připravili sami, když ještě do poločasu v němž herně dominovali dvakrát inkasovali po hrubých chybách v obraně. Zaváhání stoperů a brankáře Menšíka využil k vyrovnání  v 36 a 40 minutě kanonýr Jindra Horký.

Druhá půle branku nepřinesla

Druhý  poločas začal dvěmi nadějnými šancemi domácích, ale hlavičky Novotného a  Šandery P.  mířili těsně vedle branky. S přibývajícím časem se do zápasu dostávali  i do té doby nevýrazní hosté a rychlými  kontry zaměstnávali  do té doby nepříliš zaměstnaného brankáře Menšíka. Když ale domácí brankář vychytal samostatné nájezdy hostujících útočníků a v poslední minutě z rohu těsně minul hostující branku Petr Šandera skončil zápas remízou 2:2.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Mrzí mě, že jsme svými hloupími chybami dostali soupeře zpět do zápasu ve kterém jsme do té doby dominovali. Nakonec ale musím být spokojen s remízou o kterou jsme v druhém poločase museli tvrdě bojovat.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Ze Vsi se nevozí body často. Co jsme v přeboru, tak jsme odtud odjeli vždy s prázdnou, takže bod je úspěchem, ačkoli jsme měli v druhém poločase několik vyložených šancí zápas rozhodnout. Domácí mají velmi zkušený tým a také my jsme měli štěstí, když mohli v závěru utkání strhnout vítězství na svou stranu. Remíza je tak nakonec nejspíš spravedlivá.

P. Menšík [-] - T. Nečas [-] , R. Stupka [-] , J. Nečas [-] , J. Zdražil [-] , S. Kubík [-] , V. Bureš [-] , P. Bureš [-] , T. Novotný [-] , F. Šandera [-] (53. J. Bureš [-] ) , P. Šandera [-]

D. Lukášek [-] - M. Dřímal [-] , S. Krejčí [-] (73. R. Šejnoha [-] ) , D. Dřímal [-] , J. Horký [-] , M. Koukola [-] , J. Koukola [-] , J. Láznička [-] , V. Dvořák [-] , J. Požár [-] (81. V. Havelka [-] ) , M. Mach [-]

Hráči zápasu: R. Stupka , P. Bureš - J. Horký .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: LANDSMAN David - ŽĎÁNSKÝ Zdeněk, NEBOLA Jaroslav.