V Radostíně branka nepadla


Branky


44

V Radostíně se na úvod sezóny 90 přítomných diváků branky nedočkalo.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

První poločas branka nepadla

Nedělní počasí vypadalo zprvu velmi příznivě pro fotbal ale v době úvodního hvizdu bylo velké horko, které mělo vliv na začátek utkání. Ten byl rozpačitý a působil unaveně. Vše mohl změnit Večeřa, ale střelou z těžké pozice přestřelil. Domácí měli více na balónu avšak hráli pouze po vápno. Hosté hrozili z brejků, jeden útočné duo Rožínky málem proměnilo, perfektní akce po levém křídle, centr a hlavičku hostujícího útočníka vytahoval na poslední chvíli špičkou nohy Dupal. Domácí tato situace nakopla a začali napadat a vytvářet tlak na hostující obránce, což se vyplatilo, chyba beka a na branku se hnal sám domácí Císař, bohužel si balón předkopl a výborně zasáhl hostující brankář. Po chvíli po hezkém uvolnění se objevil před brankářem znovu Císař, ovšem situaci nevyhodnotil dobře a střelou levou nohou minul branku. Další útoky jak domácích tak hostů byly zneutralizovány dobře hrajícími obranami.

Druhý poločas skončil také bez branek

Do druhého poločasu vstoupil lépe Radostín, ovšem domácím hráčům chyběl klid při finální přihrávce. O velký vzruch se postaral stoper hostí, kdy sebral z podruk vlastnímu brankáři balón, se kterým kličkoval ve vlastním vápně před prázdnou bránu, naštěstí pro něj stihl balón odkopnout. V 80 minutě krásnu kombinaci předvedli domácí, Večeřa vyslal do samostatného úniku Kozla Josefa, ale domácí střelec důležitých branek trefil pouze tyč! Nedáš dostaneš se málem potvrdilo i v Radostíně, dalekonosnou střelou se prezentoval hostující záložník, naštěstí pro domácí skončil balón na břevně. A tak se první podzimní body v Radostíně dělily.Ohlasy k zápasu


TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: První podzimní body v Radostíně se dělily. My jsme měli hodně šancí a trefili jsme tyč, hosté mohli rozhodnout, když trefili břevno. Remíza je asi spravedlivá.
Počet diváků: 90. Rozhodčí: Stehlík Michal [4.5] - SRNSKÝ David (N), BARTONĚK Pavel (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Hamry nad Sázavou 21 72:20 50
2 SK Svratka 22 65:28 44
3 TJ Sokol Bobrová 21 73:37 44
4 TJ Rozsochy 22 42:40 34
5 SK FC Křižanov 21 51:35 32
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Dominik Havlík 30
2 Dino Hodzic 20
3 Miroslav Ochrana 17
4 Pavel Císař 17
5 Miloš Prášil 16
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jakub Bělehrad 87 59% 0
2 Jakub Vařejka 87 59% 0
3 Tomas Brazda 86 58% 0
4 Jakub Stupka 85 58% 0
5 Martin Pokorný 85 58% 1
Zobrazit celou tabulku