12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Rapotice B šokovaly výhrou domácí Třebenice

17

Třebeničtítí fotbalisté nečekaně podlehli rezervě Rapotic B 3:4

Hosté šli dvakrát do vedení

Třebenice měly být v zápase s Rapoticemi B velkým favoritem, a to i díky loňské vysoké výhře Třebenic v poměru 10:2. Hosté ale domácí zaskočili a v 9. minutě je poslal do vedení Vlastimil Němec -0:1. Domácí ale našli rychlou odpověď a o dvě minuty později bylo zásluhou Martina Čermáka vyrovnáno na 1:1. Závěr prvního poločasu ale patřil hostům, za které se prosadil Milan Laš -1:2.

Domácí pouze snížili ztrátu

Z kraje druhé půle dokázal hostující celek překvapivě odskočit domácímu týmu. Nejprve dával ve 48. minutě na 1:3 Aleš Chatrný a poté v 58. minutě svou druhou brankou v zápase pomohl Rapoticím odskočit na nadějný stav 1:4. Vlastimil Němec. Až potom domácí přidali, ale to bylo již pozdě. O snížení se postaral v 80. a 86. minutě Tomáš Ondráček, ale na body to již nestačilo -3:4.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Úvod zápasu se nám povedl a brzy jsme šli do vedení. Domácí však záhy srovnali a měli další šance. I tak jsme s favoritem hráli vyrovnanou partii a vypracovali si dostatek šancí. V závěru poločasu jsme byli šťastnější a dali gól do šatny. Ve druhé půli se nám opět povedl začátek a soupeře jsme přehrávali. Výsledkem bylo naše dvoubrankové vedení. Definitivu výsledku mohl dát Vlasta Němec, ale svůj nájezd neproměnil. Domácí ještě dokázali střelit dvě branky, ale nakonec jsme si závěr zápasu pohlídali a mohli oslavit výborné a velmi důležité tři body.