Koněšín jede

20

Fotbalisté Jakubova nadále čekají na první podzimní výhru a vysoká porážka od Koněšína je odsunula na poslední příčku

Hosté dvakrát překvapili domácí obranu

Hosté byli od začátku lepší ve všech směrech a zaslouženě si z Jakubova odvezli všechny body. Domácí začali velmi špatně, hráli pomalý fotbal, plný nepřesností a hosté je za to záhy potrestali. Když se v druhé polovině prvního poločasu začalo zdát, že domácí přidali na výkonu, zvýšili otáčky a přitlačili hosty na jejich polovinu, stačila jedna chyba v rozehrávce a hosté nekompromisně trestali.

Hosté skóre ještě navýšili

Do druhého poločasu šli domácí s myšlenkou zvrátit průběh utkání, ale po té co zafungovalo rčení "nedáš, dostaneš" a hosté navýšili na 0:3 bylo o zápasu rozhodnuto a Koněšín už držel otěže zápasu pevně ve svých rukou.

Družstevník Jakubov
Pospíchal Tomáš, vedoucí: Pochvala pro hráče Koněšína! Předvedli velice dobrý, týmový výkon, prakticky celý zápas byli jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězili. My se nemáme na co vymlouvat, hrálo to nejlepší co jsme mohli postavit, ale místy bylo až žalostné sledovat "nemohoucnost" domácích hráčů.

M. Klíma [-] - J. Dostál [-] - J. Novák [-] (52. M. Dunkler [-] ) - - T. Tržil [-] , T. Veselský [-] , Z. Zika [-] , M. Dunkler [-] , R. Říha [-] (86. D. Souček [-] ) , J. Smetana [-] (82. J. Forman [-] ) , P. Dvořák [-] (77. M. Chalupa [-] ) , T. Kosmák [-]