10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Výčapy doma porazily Horní Újezd

12. T. Pecka , 28. T. Pecka , 45. L. Jeleček (p.) , 66. O. Pánek (p.) - 86. M. Václavek (p.)
16

Výčapy si podle předpokladů připsaly domácí výhru nad Horním Újezdem a zůstaly v horní polovině tabulky

Domácí o tři góly lepší

Výčapy přivítaly Horní Újezd, který potřebuje body jako sůl a odskočit ze sestupových příček. Jenže Výčapy byly od začátku utkání lepším týmem a ve 12. a 28. minutě jim zařídil vedení 2:0. dvěma góly Tomáš Pecka. Domácí pak ještě do kabin přidali třetí branku, když ve 45. minutě proměnil pokutový kop Lukáš Jeleček -3:0.

Hosté pouze snížili

Ve druhé půli si domácí tým už udržoval bezpečné vedení a navíc byl hostům v 83. minutě vyloučen Marek Veselý. Přesto se hosté v oslabení dočkali alespoň snížení, kdy se v 86. minutě prosadil z pokutového kopu Miloš Václávek -3:1.