9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

8. M. Hort , 25. F. Macek
14

Stále s jedním bodem uzavírá tabulku Sokol Pyšel, který nestačil na Vladislav

Hosté o dva góly lepší

Trápící se Pyšel přivítal na svém hřišti velmi těžkého soupeře z Vladislavi, kterého ale v loňském roce dokázal vysoko porazit v poměru 6:0. Hosté ale tentokrát začali lépe a v 8. minutě je poslal do vedení Marek Hort - 0:1. Ještě větší klid na kopačky hostů pak vnesl ve 25. minutě František Macek - 0:2. Bezzubí domácí se opět střelecky trápili.

Ve druhé půli již branka nepadla

Ve druhém poločase si hosté pohodlně udržovali dvoubrankový náskok a to i zásluhou mizerné koncovky domácích.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Na těžkém terénu a za větrného počasí se hrál fotbal nevalné úrovně, kdy bylo na hřišti hodně nepřesností z obou stran. Naštěstí si odvážíme 3 body.

TJ Sokol Pyšel
L. Teplý [-] - L. Fňukal [-] , D. Šubert [-] , L. Hadraba [-] , P. Dvořák [-] , L. Tůma [-] , J. Tůma [-] (56. R. Babuněk [-] ) , F. Dvořák [-] , O. Tůma [-] , D. Šabacký [-] , R. Šoukal [-]

P. Otruba [-] - V. Paločko [-] , J. Orálek [-] , O. Krátký [-] , M. Chalupa [-] - M. Hort [-] (89. P. Matoušek [-] ) , P. Vyletěl [-] (74. M. Tůma [-] ) , P. Ciprys [-] , J. Hrůza [-] , D. Veleba [-] (86. K. Čihal [-] ) - F. Macek [-] (76. R. Veškrna [-] ) -

ŽK: 30. D. Šubert , 75. D. Šabacký - 60. D. Veleba , 70. P. Vyletěl .
Hráči zápasu: M. Hort .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: KALINA Oldřich - VÍDENSKÝ Bohumil, ŠOUKAL Lubomír (N).