8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

V Náměšti B začaly padat branky až v závěru

70. M. Stachovič , 76. F. Tomek (p.) , 86. M. Křivánek - 58. A. Štefánek , 85. M. Vahila , 90. M. Vahila (p.)
16

Až po poločase se oba celky střelecky probudily a byla z toho konečná remíza 3:3

V první půli branka nepadla

Náměšť B v minulém kole zachraňovala bod v nastavení a ani v domácím zápase je nečekal snadný soupeř, kterým byla Rokytnice, loňský účastník krajských soutěží. První půle byla více opatrná a ani střelecká potence obou mančaftů v zápase byla žalostná, i proto skončila první půle bez branek.

Oba týmy se rozstřílely

Ve druhé půli se již začaly dít větší věci. Skóre načal v 58. minutě hostující Adam Štefánek -0:1. Domácí ale v 70. minnutě našli odpověď, kdy v 70. minutě vyrovnal Marek Stachovič -1:1. A co víc. V 76. minutě dokonce domácí otočili vývoj zápasu na svoji stranu. O to se postaral z pokutového kopu Filip Tomek -2:1. Jenže v 85. minutě se postaral o vyrovnání hostující kapitán Marián Vahila -2:2. To však ještě nebylo zdaleka vše. O minutu později strhnul opět vedení na domácí stranu Martin Křivánek -3:2. A ani tato branka nebyla tou poslední, protože v poslední minutě zápasu kopali penaltu také hosté a Marián Vahila touto nabídnutou situací nepohrdnul -3:3.

1. SK Rokytnice nad Rokytnou
Herbrych Petr, hráč: Hned v první půlce jsme měli některé šance, které jsme ale neproměnili. Za stavu 0:1 jsme měli přidat další branku a bylo by po zápase. Bohužel Náměšť své šance proměnila a utkání otočila. Bod z venku není špatný.