5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

8. M. Kopuletý , 42. M. Kafka (p.) , 55. M. Kopuletý - 27. D. Smetana
12

Hartvíkovice se dočkaly první výhry v soutěži, když porazily Jemnicko B 3:1

Domácí o gól lepší

Hartvíkovice přivítaly na svém hřišti Jemnicko B a chtěly odčinit poslední domácí porážku bez vstřeleného gólu. Domácí rychle šli do vedení v 8. minutě Martinem Kopuletým. Ve 27. minutě však hosté dokázali Danielem Smetanou vyrovnat na 1:1. Do konce poločasu domácí šli opět do vedení, když ve 42. minutě proměnil Miloslav Kafka pokutový kop - 2:1.

Domácí si výhru pohlídali

Také ve druhém poločase měli lepší nástup domácí a opět to byl Martin Kopuletý, který zvyšoval na 3:1. Po zbytek utkání si domácí tento náskok bezpečně udržovali.

TJ Hartvíkovice
Kopuletý Michal, hráč: Celý zápas jsme měli pod kontrolou a zaslouženě jsme získali tři body.

P. Chalupa [-] - M. Malý [-] , M. Kafka [-] , M. Sýkora [-] , J. Melkes [-] (78. J. Gottvald [-] ) - P. Vlk [-] (62. V. Hadraba [-] ) , D. Kopuletý [-] (83. T. Urbánek [-] ) , D. Horký [-] , M. Outulný [-] - M. Kopuletý [-] , J. Sýkora [-] (90. R. Sýkora [-] ) -