13.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Remíza Dolního Města a Věžnice

19

Souboj týmů ze spodku tabulky dopadl remízou, ani jeden z týmů tak nevyužil šanci výrazněji se posunout tabulkou.

1:1 do půle

Zápas byl poměrně vyrovnaný a bojovný. V 16. minutě vyrobili chybu domácí obránci, čehož využil Francálek a poslal Věžnici do vedení. Domácí měli převahu a drželi míč, z čehož pramenila vyrovnávací  branka Mišty ze 33. minuty. To bylo z gólových vzrušení do půle vše, soupeři odešli do kabin za stavu 1:1.

Věžnice vedla, ale Dolní Město vzápětí srovnalo

Ačkoliv Věžnice rozhodně nebyla lepším týmem, i podruhé se dokázala ujmout vedení. Zasloužil se o to v 72. minutě M. Drahoš. Hosté se však neradovali dlouho. Již o dvě minuty později srovnával Boleš. Tento stav vydržel až do konce, takže Dolní Město remizovalo s Věžnicí 2:2. Dolní Město je nyní jedenácté, Věžnice je na tom o jednu příčku lépe.

TJ Rebel Dolní Město
Jaroslav Bártl, záložník: Měli jsme převahu ve středu hřiště, ale šance jsme si vytvářeli sporadicky. Celý zápas jsme dotahovali.

SK Věžnice
David Drahoš, brankář: V zápase jsme střídali lepší pasáže s horšími. Ty horší trvaly déle. Přesto jsme dvakrát vedli, ale vždy jsme dovolili domácím srovnat. Ale ve finále to byla asi spravedlivá. remíza.

L. Venc [-] - M. Kozlík [-] , M. Mišta [-] , O. Pojezdný [-] , P. Kvanka [-] (7. V. Boleš [-] ) , J. Krupička [-] , J. Sklenář [-] , A. Janák [-] (70. M. Rumanovský [-] ) , J. Bártl [-] (25. D. Štěpánek [-] ) , A. Vápeník [-] , L. Doležal [-]