1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Přibyslavice vyhrály ve Velké Bíteši

26

Nováček z Přibyslavic vyhrál ve Velké Bíteši a přezimuje na postupové druhé příčce.

Hosté po poločase vedli

Hosté si vedení pohlídali

FC PBS Velká Bíteš B
FC PBS Velká Bíteš (web): V první půli hostující hráči dominovali a lze hovořit o štěstí, že skóre bylo jen 0:1. Ani to ale náš tým neprobudilo. Druhá půle byla sice herně trochu lepší, brankově se ale Benfika neprosadila a zaslouženě prohrála. Škoda.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme byli lepší a mohli jsme vstřelit více než jednu branku. Ve druhém jsme byli spíše pod tlakem, ale bojovným výkonem jsme dokázali uhrát tři body.

J. Bartošek [-] - M. Paprskář [-] (77. L. Pelikán [-] ) , T. Pelán [-] , O. Mucha [-] , D. Hibš [-] - R. Novotný [-] (46. J. Horký [-] ) , D. Burian [-] , T. Loup [-] (82. F. Svoboda [-] ) , A. Merdita [-] - L. Burian [-] (46. M. Švanda [-] ) , M. Těšík [-] -

F. Novák [-] - J. Částka [-] , M. Picmaus [-] (90. T. Kuthan [-] ) , P. Šárka [-] , M. Karafiát [-] - L. Venhoda [-] , J. Kovář [-] , M. Matějek [-] , V. Škorpík [-] - L. Lopatář [-] , L. Matějek [-] -

ŽK: 38. A. Merdita , 56. J. Horký - 31. M. Picmaus , 56. L. Venhoda , 64. M. Matějek , 80. J. Částka , 90. M. Karafiát .
Hráči zápasu: L. Lopatář , J. Částka , F. Novák .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: HOLUB Radim - DVOŘÁK Miloš, PTÁČEK Martin.