6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Bohdalov rozstřílel Přibyslavice

28

Bohdalov zabral a především díky čtyřem brankám Koukala rozdrtil nováčka z Přibyslavic.

Po půli bylo jasno

Bohdalov čekal zápas s nováčkem z Přibyslavic. Domácí po hororovém vstupu do soutěže nutně potřebovali získat tři body.

Bohdalovští od začátku zápasu režíroval hru a udávali tempo zápasu. Klíčem k pohodlnému vítězství byl úsek mezi 30. a 45. minutou, ve kterém se Machatkovi svěřenci trefili hned třikrát. Nejprve se ve velkém vápně nejlépe zorientoval Vojtěch Koukal a načal tak své střelecké galapředstavení - 1:0. V 37. minutě se opět z dorážky prosadil Koukal - 2:0. V závěru poločasu utekl po kraji hřiště Šimek a střelou o tyč nedal šanci hostujícímu gólmanovi Novákovi - 3:0.

Domácí si vedení pohlídali

Pět minut po změně stran si Koukal připsal třetí branku a dosáhl tak na hattrick, kdy si poradil s nájezdem na Nováka - 4:0. Domácí útočník byl při chuti, což ukázal ještě jednou, a to po hodině hry, když s přehledem vyřešil další samostatný únik - 5:0. Hosté se dočkali čestného úsoěchu v 67. minutě, když brejk do otevřené obrany zužitkoval Vojtěch Škorpík - 5:1.

Bohdalov v dalším kole cestuje do Nedvědice. Přibyslavice hostí na svém hřišti Luka nad Jihlavou.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Konečně jsme protrhli střeleckou smůlu. Podali jsme kolektivní výkon a konečně jsme se vyvarovali zbytečných chyb. Klukům musím za výkon poděkovat.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Domácí byli jednoznačně lepší, všude byli rychleji a měli vice ze hry. My jsme se vůbec do ničeho nedostali a po dlouhé době jsme odehráli opravdu špatné utkání.

R. Velín [-] - O. Chalupa [-] , Z. Novotný [-] , P. Neuman [-] , A. Fabík [-] - A. Neuman [-] , T. Doležal [-] , V. Pokorný [-] (86. P. Fabík [-] ) , L. Krčál [-] (80. D. Skála [-] ) - V. Koukal [-] , J. Šimek [-] -

F. Novák [-] - J. Částka [-] , M. Picmaus [-] , J. Skrobikowski [-] , P. Šárka [-] - L. Venhoda [-] , J. Kovář [-] (46. D. Svoboda [-] ) , M. Matějek [-] , V. Škorpík [-] - L. Matějek [-] , L. Lopatář [-]

ŽK: 33. P. Neuman , 68. A. Neuman - 65. J. Skrobikowski .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: JIRSA Miloš - VONEŠ Jakub, STRATENÝ Michal.