7.kolo, Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor, 2018-2019

87. J. Leder (vl.) , 88. V. Nácal , 91. P. Havlík - 56. M. Krotil
3

Hajnice sice bojovaly, ale na body nedosáhly.

Po půli bez branek

Domácí nastoupili k utkání s tím, že hrají s posledním týmem tabulky, ale hosté se představili v úplně jiné představě než si domácí mysleli. Hosté bojovali a domácí se horko těžko dostávali před hostující bránu. Poločas skončil 0:0.

Závěr patřil domácím.

Ve druhém poločase vstřelili hosté branku a zdálo se, že urvou první body, ale bohužel se jim závěr utkání nepovedl.V 87.min. si dali hosté vlastní gól (Leder) a domácím se poté podařilo vstřelit ještě dvě branky a se štěstím vyhráli zápas. Hosté zanechali dobrý dojem a předvedli dobrou hru.

Autor: OFS Trutnov