--

--

Včelná porazila Štěpánovice, ale sestup neodvrátila

0

Předposlední kolo III. třídy bylo další šancí pro domácí Včelnou, jak uchovat v případě vítězství naději na záchranu. Soupeřem jim byl tým ze Štěpánovic, který se nachází v klidném středu tabulky.

Domácí hráči nesložili zbraně a v závěru soutěže se snaží finišovat za záchranou. I v zápase se Štěpánovicemi měli více ze hry a v prvním  poločase mohli jít do vedení. Přímý volný kop zahrával Severin a jeho střela zazvonila o spojnici břevna a tyče. Druhou příležitost k otevření skóre měl domácí Masák, když se vysmýkl hostujícímu obránci a šel sám na branku, bohužel v zakončení nechal vyniknout hostujícího brankáře. Do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas byl vyrovnaněnjší a do šancí se dostávali oba dva týmy. Diváci se dočkali branky v první polovině druhého poločasu, když se prosadil v posledních zápasech velmi potentní Šálek a domácí Včelná vedla 1:0. V zápase to byla nakonec jediná trefa a Včelná si připsala druhou výhřu v řadě. Bohužel pro ni zvítězila i Akra a odsoudila Včelnou k sestupu.

SK Včelná u Českých Budějovic
Kříž ( SK Včelná ): "S výkonem spokojenost, měli jsme více ze hry a zaslouženě vyhráli. Všichni hráči hráli velmi dobře."

M. Cherkas [-] - O. Severin [-] , J. Čaloun [-] , Z. Váša [-] , J. Stanka [-] - T. Masák [-] , D. Tondl [-] , V. Žondecký [-] , F. Záruba [-] - V. Šálek [-] , V. Hanzlík [-]

Místo: Včelná.