3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2018-2019

28. L. Bláha , 48. J. Liška - 53. V. Švec , 72. V. Švec
10

Merklín doma přivítal Nepomuk. Domácím se povedlo vyhrát na penalty.

Domácí šli do vedení

V 6. minutě měli šanci hosté, konkrétně Slach, který ale minul bránu. Poté se střídali šance na obou stranách. Ve 28. minutě se prosadil domácí Libor Bláha, když překonal hostujícího brankáře - 1:0. V poločase byl výsledek 1:0.

Hosté vyrovnaly

Ve 48. minutě zvýšil na 2:0 pro domácí Jaromír Liška. V 53. minutě se hostům povedlo snížit, když se k balónu za obranu dostal Václav Švec, který běžel na bránu a brankáře po zemi obstřelil - 2:1. V 72. minutě hosté vyrovnali, svůj druhý gól vstřelil Václav Švec, ktyrý tentokrát na přední tyči hlavou uklidil centr z rohového kopu - 2:2. V poslední minutě si mohli domácí vzít vedení zpět, ale krásná střela z přímáku skončila na tyči. Po druhém poločase byl stav 2:2.

Penalty zvládli lépe domácí

Domácí proměnili všechny své pokusy a hostující hráči dvakrát nedali. Dva body do tabulky si připisují domácí.

FK Nepomuk B
Jiří Slach (hráč, Nepomuk): "Myslím si, že z naší strany to nebylo nic moc. Mělo by to být lepší, když za nás hrají hráči co hrají, tak by to mělo být lepší."