Redaktor: Stanislav Štěpán


Reportáž

Zdemyslice vyhráli nad Nepomukem


V 8. kole okresního přeboru zajížděly Zdemyslice na hřiště FK Nepomuku B. Soupeř byl před tímto zápasem v tabulce o 3 body před nimi a tak by se Zdemyslice případným vítězstvím nad svým soupeřem na něj bodově dotáhly.


Reportáž

Klášter těsně porazil Zdemyslice


V šestém kole zajížděly Zdemyslice na hřiště TJ Klášter. Domácí vyhráli nejtěsnějším rozdílem.


Reportáž

Zdemyslice porazily Lužany


Až v pátém kole se dočkali zdemysličtí fotbalisté plného bodového zisku, a to když zvítězili na hřišti dalšího nováčka okresního přeboru Sokola Lužany v poměru 0:2. Oba soupeři se velmi dobře znají z loňského působení ve třetí třídě, kde podali v obou vzájemných zápasech velmi vyrovnané výkony. Každý tým jednou zvítězil až po pokutových kopech a i nedělní zápas o třídu výše byl rovněž vyrovnaný.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2018-2019

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 25.09.2018 06:40 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Spálené Poříčí remizovalo s týmem Radkovic


Souboj dvou týmů s ne úplně dobrou formou rozhodly až pokutové kopy, které zvládli lépe domácí hráči a připisují si tak důležité dva body. Hostující hráči připisují první bod v sezóně.


Reportáž

Hradec vyhrál v Merklíně


Nováček z Hradce porazil Merklín 2:3 a posunul se v tabulce už na druhé místo. Merklín je zatím v klidném sředu tabulky.


Reportáž

Blovice získaly další body


V souboji dvou nejlepších týmů uspěli domácí Blovice nad týmem Dobřan výsledkem 4:0. Góly padly až v poslední patnáctiminutovce. Blovice zůstávají v čele tabulky s plným počtem bodů


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2018-2019

21.09.2018 08:51 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2018-2019

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 17.09.2018 18:49 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Dobřany vyhráli přestřelku s Merklínem


Domácí hráči, kteří zatím neprohráli přivítali na svém hřišti soupeře z Merklína. Po závěrečném hvizdu se mohli radovat domácí, kteří vyhráli 4:3 díky brankám Trdličky, Tuška a dva zásahy si připsal Smetana. Za hosty skórovali Haník, Voráček a Klíma


Reportáž

Hradec jasně porazil Spálené Poříčí


Hráčům Spáleného Poříčí se v této sezóně moc nedaří, na svém kontě mají pouhé 3 body. Nováček soutěže z Hradce zatím může být s průběhem sezóny spokojen.


Reportáž

Blovice v derby porazily Nepomuk


Blovicím se zatím v sezóně daří a ukazují, že to s postupem myslí vážně. Tentokrát porazili v prestižním zápase Nepomuk i díky hattricku Patrika Žáka 1:3.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2018-2019

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 14.09.2018 19:27 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal sejím Ondřej Skála z Lužan Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Merklín porazil Nepomuk


Merklín doma přivítal Nepomuk. Domácím se povedlo vyhrát na penalty.


Reportáž

Spálené Poříčí remizovalo s Dobřany


Dobřany po výhře v derby získaly další 2 body. Zatímco domácí si po nepovedeném penaltovém rozstřelu připisují pouze 1 bod.


Reportáž

Žinkovy získaly první body


Ve třetím kole zajížděly Zdemyslice na hřiště Sokola Žinkovy. Oba týmy se před tímto zápasem krčily na dně tabulky s nulovým bodovým ziskem a tak se dal očekávat velký boj o první podzimní body. 


Celkový počet článků: 37