12.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Největší debakl sezóny. Chýnov zvítězil vysoko 0:9

17

Chýnov roli favorita zvládl více než na výbornou. Ve druhém poločase vstřelil sedm branek !

Domácím chyběla tvrdost při koncovce

Tábor v tomto nepříznivém počasí přivítal na domácí půdě celek z Chýnova a hosté byli jasnými favority. Domácí se snažii hrát velice aktivně a hnali se dopředu jenže jejich akce končili na kopačkách dobře postavených obránců. První poločas nabídl přihlížejícím divákům pohledný fotbal a dvě branky do sítě Tábora. První branku utkání vstřelil ve 21.minutě Vlastimil Hruška, který si naběhl na přihrávku do malého vápna a míč uklidil k tyči 0:1. Domácí se pak snažii srovnat stav utkání, ale chyběla jim finální koncovka. Naopak ke slovu se dostali znovu hosté respektive dnešní střelec čtyrech branek Jaroslav Prášek rozepsal svůj brankový účet, kdy po vhazování zahráli chybně domácí obránci a zvýšil na 0:2. Hosté si tak odnášeli po prvním poločase nadějné vedení 0:2

Chýnov si s chutí zastřílel a využil zmatku v obraně Tábora

Ve druhém poločase se dalo očekávat, že Tábor začně ještě více aktivněji a přitrvdí ve své koncovce, ale čekal je velmi nepříjemný poočas. Chýnov předvedl poločas z říše snů když nasázel sedm branek ! Druhou branku v utkání vstřelil Jaroslav Prášek a to se psala 54.minuta, naběhl si na přihrávku z levé stranu a míč znovu po zemi uklidil do branky 0:3. Dalším střelcem z týmu Chýnova byl David Král, domácí chybovali znovu v obranné činnosti a se skákajícím míčem si poradil práve Král 0:4. A s domácími bylo ještě více zle ! O tři minuty později si hattrick připsal Jaroslav Prášek, který znovu využil zaváhání obrany a krásnou dalekonosnou střelou zvýši na 0:5. A kanonáda pokračovala. Čtvrtou čárku na dnešním účtu si připsal znovu Jaroslav Prášek pro kterého to byl opravdu velmi vydařený zápas 0:6. Střelci z Chýnova, ale dnes ještě neskočili a svému soupeři nadělovali dále. Psala se 79.minuta zápasu a o slovo se přihlásil David Štiller, který využil znovu zavání obrany domácích, která dnes tvořila jednu hrubou chybu za druhou, přehodi brankáře a zvýši již na 0:7. Po strátě míče ve středu hřiště se dostal míč k domácím obrncům, kteří špatně míč odehráli, ten se odrazi k Václavu Hruškovi a ten krásným dalekým lobem přehodil brankáře 0:8. Když už se pomalu trápení domácích hráčů bylížilo ke svému konci, dokonal kanonádu v 85.minutě Martin Sedlatý, který se po rychlém protiútoku dostal se spoluhráčem do přečíslení dva na nikoho, respektive na brankáře, které si krásnou přihrávkou prohodili a Sedlatý uklidil míč do prázdné branky. Domácí tak prožili zápas hrůzy a zaznamenali největší debakl této sezóny. Naopak Chýnov si s chutí zastřílel a připsal si největší vítězství této sezóny 0:9