--

Havlíčkův Brod veze z Břeclavi bod

41. P. Simandl - 38. D. Fikar (p.)
19

Havlíčkobrodští potvrdili, že se jim venku vede lépe než doma a dovezli si na Vysočinu bod za remízu.

Po půli nerozhodně

Břeclavští hráli třetí domácí zápas v osmi dnech a po výhře a prohře si v zápase s Havlíčkovým Brodem připsali bod za remízu.

Na jihu Moravy se od úvodního hvizdu sudího Lysáka hrálo vyrovnané utkání. Kolem 30. minuty hosté na chvíli vypadli z role, ale domácí řadu standardních situací v branku nepřetavili, a tak se skóre měnilo na druhé straně. Jakub Henek vyslal do úniku Plevu, ten byl faulován Fialou a hosté kopali penaltu. Tu proměnil Fikar - 0:1. Hned za tři minut bylo srovnáno. O tři minuty později se domácí dostali ke standardní situaci, ke které se postavil Simandl a obstřelil zeď, ve které hlavní pustil několik ostrých soubojů a hosté se na něj oprávněně zlobili. - 1:1.

Po pauze branka nepadla

Druhý poločas bylo svěřenci kouče Pabouska lepším týmem. Domácí měli šanci pouze po závaru, který následoval po rohovém kopu. Hosté mohli dvakrtá zvýšit díky Plevovi, jednou byl v dobré šanci Štědrý, ale branka nepadla. Pabousek sice dostal míč do sítě, ale jeho branka nebyla pro ofsajd uznána. Body se tak dělily.

Břeclav jede v dalším kole ve Strání. Havlíčkův Brod hostí Velkou Bíteš.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): Bod z venku se počítá. Ve druhé půli jsme však byli lepším týmem a tři body bychom si zasloužili. Musím kluky za disciplinovaný výkon pochválit.