18.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2017-2018

--

Těškovice rozhodly v poslední minutě

12

report..

-          Konečně první Jarní zápas 2017/2018, a to po odleženém oficiálním prvním kole FAČR, zrušeném zapase s odhlášenými Kyjovice – a to na hrbolatém terénu              a silného větru, který dělal oběma mužstvy velké problémy – hlavně Těškovicím.

-          ´Již od 4. min jsme zahájili tlak z kopačky Danka Juchelky – NIC, další střelecké šance Vojty Vavrečky - Petra Lazeckého  - NIC.

-          Domácí „kontrují ve 20.min – Roman vyráží.

-          Do poločasu přestřeluje mimo branku domácích v zakončení v silném větru postupně Vladič, Honza, Oťas – NIC. Poločas tedy 0:0 (Tragedie).

-          Druhý poločas byl obrazem toho prvního – MY jsme hráli, ale soupeř udělal „Prešovský beton“, což byl pro nás velký problém. Naše další střelecké šance z kopaček Vladiče, Honzy, Oťase – NIC !!!

-          Naopak to přišlo – Domácí po breaku, teči a následném rohu, z tohoto rohz po náhodné teči skórují domácí na 1:0. -  ŠOK.

-          Naše mužstvo však dřelo dále („Koza dojí krev“).

-          V 78.min. skóruje z levé  strany střelou do levé šibenice z levé strany aktivně hrající Jakub Krayzel – 1:1.

-          Při našem závěrečném tlaku, se po „3.houslích“ v posledních 12.min prosadil střídající Ondřej Strojil, který pak se po zpracování odraženého míče na „prsa,       a v 90. min. střelou z voleje naše trápení na konečný 1:2.

Autor: Martin Šenk

TJ Sokol Budišovice
L. Vavrečka [-] - T. Halfar [-] , R. Popek [-] - O. Gelnar [-] , R. Kubánek [-] , T. Žywiak [-] (87. M. Poklop [-] ) , M. Honěk [-] - J. Kotala [-] , L. Stošek [-] , J. Zima [-] - I. Gelnar [-] (85. Z. Chmel [-] )

TJ Sokol Těškovice
R. Lazecký [-] - J. Solnický [-] , J. Krayzel [-] , D. Juchelka [-] (72. O. Strojil [-] ) , D. Illík [-] - M. Hoza [-] , V. Šenk [-] , J. Šenk [-] , P. Lazecký [-] (80. B. Sroka [-] ) - Č. Korčák [-] (46. M. Hasoň [-] ) , V. Vavrečka [-] -

ŽK: 80. O. Strojil .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: BAČKOVSKÝ Pavel - HALFAR Jiří (N), LAZECKÝ Přemysl (N).