22.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2014-2015

--

--

Dva góly Straky pomohly k výhře Perštejna nad Droužkovicemi

0

Lídr soutěže, TJ Spartak Perštejn, hostil na domácím hřišti Droužkovice. Diváci se mohli těšit velkému počtu gólů a k jejich spokojenosti i výhře domácího celku, který si drží čtyřbodový náskok od druhých Vejprt.

Utkání s houževnatým soupeřem z Droužkovic začal Spartak Perštejn tlakem s několika vyloženými šancemi, ve kterých Jícha ani Molnár zatím úspěšní nebyli. Domácí šli do vedení v 21. minutě. Jaroslav Straka napřáhl a z 25 metrů a krásnou střelou nedal gólmanovi hostí šanci. Hosté z ojedinělého brejku v 32. minutě díky Hrebičíkovi vyrovnali skóre utkání. Perštejn se až do 40. minuty nemohl dostat do šance, pak ale Jícha po Zichově přihrávce dostal Spartak do vedení. Ve druhé půli už domácí hosty k ničemu nepustili, zápas se odehrával v jejich režii a po gólech Straky a Molnára skončil výsledek zápasu 4:1.

TJ Spartak Perštejn
Jiří Čihák (předseda TJ Spartak Perštejn): Průměrné utkání s důležitým tříbodovým ziskem pro domácí.

O. Hlaváček [-] - L. Lebeda [-] (46. T. Sláma [-] ) , M. Šinkovic [-] , J. Taška [-] , J. Holý [-] - P. Novák [-] , J. Straka [-] , M. Petřík [-] , P. Zicha [-] - M. Jícha [-] , J. Molnár [-]

ŽK: 40. M. Šinkovic , 73. P. Novák .
Hráči zápasu: M. Jícha , J. Taška , J. Straka .
Místo: Perštejn.