21.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2017-2018

Luže deklasovala Mýto

1. O. Lacman , 6. M. Veis , 18. O. Lacman , 34. M. Veis , 44. J. Kroutil , 53. J. Kroutil , 58. M. Veis , 65. M. Radouš , 73. J. Kroutil , 77. M. Holub , 80. O. Merkl - 41. Š. Štanglica
3

report...

Naše mužstvo zahájilo utkání impozantně a hned v první minutě dává první branku Lacman.Naše mu žstvo ukázalo,kdo je pánem na hřišti a vedoucí branku potvrdil již v 5 minutě utkání Veis.Nepřeháním,když si dovolím konstatovat,že se první poločas odehrál na polovině Vysokého Mýta,kde naši hráči „vyučovali“ soupeře z fotbalové abecedy.Mladé mužstvo soupeře,doplněné několika veterány nestihalo a naši hráči přidávali další góly,kdy v 17 min.střílí svoji druhou branku Lacman,a ve 33 minutě i Veis střílí svoji druhou branku.Vedeme 4:0.Po malém zaváhání naší obrany se konečně dostávají ke slovu hosté a svým nejlepším hráčem Štaglicou,který je v kádru divizního mužstva dávají svoji první branku,jak se ukázalo později jedinou v utkání.Před odchodem do kabin přidává ve 40 min.náš pátý gól Kroutil.

Drhý poločas hosté částečně v prvních minutách hru vyrovnali,ale Radouš,který si vzal na starost nejlepšího hrače hostí Štaglicu již nic nedovolil.Naopak již v 52 minutě střílí Kroutil naši šestou branku a hosté pomalu začali rezignovat.Naši si vytvořili řadu brankových příležitostí a v zápětí v 57 minutě stříli Veis sedmou branku.V té chvíli už našim fanouškům výsledek nestačil a žádali „ 10 „ Vyhověl jim Radouš,kdy po hlavičkovém pink-pongu střílí osmou branku…vedeme 8:1.V 73 minutě Kroutil dosáhl své třetí branky a vedeme 9:1.V 77 minutě se konečně dostává ke vstřelení branky Martin Holub a dává na požadovaných 10:1……….to ale není všechno,touto brankou naše mužstvo dosahuje v tabulce impozantní „100“ branky a tu Martinovi všichni přejeme.To ale nekončí,v 80 minutě dosahuje Ondra Merkl bombou z dálky jedenáctou branku a uzavírá skore na 11 :  1 .

Co říci závěrem:

Třígolovými střelci se stali Marek Veis a Jarda Kroutil,dvě branky vstřelil Lacman a po jedné Holoubek,Radouš a Merkl………..co k tomu,asi bez komentáře.

Naši podali nadstandartní výkon a jak jsem uvedl v úvodu,vyučovali mladé hráče z Vysokého Mýta,kteří po šesté brance rezignovali a dovolili našim borcům si vytvořit další gólové šance,které zůstali nevyužity.Je pravdou,že hosté byli nejslabším týmen,který se na našem hřišti představil a  často nám umožňoval předvádět „ťukes“ s perfektním zakončením.Jen tak dál ve zbývajících zápasech,kdy příští sobotu 19.5.18 zajíždíme  do Kunčiny k sehrání 22 kola soutěže od 17 hodin.

Věříme,že i tam za námi přijedou naši fandové a povzbudí naše borce.