18.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Česká Třebová vyhrála o tři branky

0

Domácí Česká Třebová šla po šesti minutách do vedení. To pak navýšila po přestávce o další dvě branky.

První jarní domácí utkání přineslo zajímavý první poločas, hodně ofenzivní z obou stran, šance před oběma brankami, hraný v dobrém tempu a nasazení. Sousedské derby mělo kvalitu. Už v 7. min. Stolín posunul míč na pravou stranu Novotnému, ten za to vzal, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího přihrávajícího, jehož tečovaná střela skončila obloučkem za bezmocným Koukolou – 1:0. Ve 14. min. střílí Tomšů nad branku, stejně jako Ezr v 19. min.. Ve 22. min. obranný zákrok Kubáska směřoval přímo k Paclíkovi, který napálil spojnici břevna s tyčí. O minutu později Ezrovu střelu vyrazil gólman do překvapeného Peška, od kterého se míč v bezprostřední blízkosti branky odrazil do zámezí. Ve 31. min. vyhlavičkovával Kubásek na brankové čáře na roh.

Po změně stran byli hosté hodně aktivní a vynutili si převahu, bohužel neproduktivní. Ta byla ukončena v 58. min., kdy si postavil míč na půlící čáře Müller a k překvapení všech dalekonosný centr do vápna skočil v síti – 2:0. Od tohoto okamžiku tempo ochablo, přiostřilo se a převládala spíše bojovnost. Zdramatizovat utkání se nepodařilo Litomyšli ani v 84. min., kdy Kundera z trestňáku napálil míč do pravé tyče. Závěrečný účet zápasu napsal Fučík hlavou po rohovém kopu – 3:0. Pro hosty, za předvedený výkon, krutý debakl.