Zita Miloslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
L. Bohdaneč - Lanškroun 0:3 (0:0) 17.06. 15:00 -
L. Bohdaneč - Holice 2:2 (2:1) 12.11. 13:30 -
Skuteč - D. Újezd 4:1 (2:1) 05.11. 14:00 -
Pardubičky - Litomyšl 0:2 (0:0) 23.10. 14:30 -
Turnov - D. Králové 3:1 (1:0) 04.09. 17:00 -
Brandýs n.L. - Náchod 1:0 (0:0) 13.08. 10:15 -
Trutnov - Kosmonosy 1:4 (0:2) 23.10. 14:30 -
J. Hradec - Katovice 3:1 (2:0) 10.10. 15:00 -
Lom - Soběslav 3:1 (2:0) 19.09. 15:30 -
Kutná Hora - Poříčany 1:2 (1:0) 07.08. 10:15 -
Luže B - Žl. Chvalovice 6:2 (1:1) 27.09. 15:30 -
Trutnov - Benátky 0:3 (0:3) 07.03. 14:30 -
Čížová - Mar. Lázně 3:1 (1:0) 16.11. 13:30 -
Trutnov - V. Hamry 1:0 (1:0) 02.11. 14:00 -
Hlinsko - Mýto 1:2 (0:0) 13.10. 15:30 -
Svitavy - Chrudim B 1:2 (0:2) 22.09. 16:00 -
Kutná Hora - Trutnov 1:2 (0:1) 21.09. 10:00 -
Libiš - V. Hamry 1:2p. (0:0) 24.08. 10:15 -
Moravská Třebová - Městec 2:0 (0:0) 09.06. 17:00 -
J. Hradec - Mar. Lázně 2:4 (2:1) 01.06. 10:30 -
Přepeře - Kolín 1:0 (0:0) 11.05. 10:30 -
Prosetín - Proseč 4:3p. (2:0) 05.05. 17:00 -
Horky - Č. Brod 3:1 (2:1) 19.04. 17:00 -
Mšeno - Trutnov 3:2 (2:1) 30.03. 10:15 -
Admira - Sedlčany 4:1 (1:0) 11.11. 10:15 -
Městec - Litomyšl 2:3p. (1:1) 21.10. 15:00 -
Náchod - V. Hamry 1:2 (0:2) 20.10. 15:30 -
Letohrad - Moravská Třebová 2:0 (0:0) 28.09. 15:30 -
Nymburk - Most 3:2p. (1:2) 23.09. 16:30 -
Turnov - Čáslav 0:1 (0:0) 26.08. 17:00 -
Hlinsko - Dobříkov 1:2p. (1:0) 16.06. 16:00 -
Zámrsk - Ústí n/O B 1:0 (0:0) 10.06. 17:00 -
Třemošnice - Polička 4:2 (4:0) 02.06. 17:00 -
Ústí n/O B - Řetová 3:0 (3:0) 20.05. 17:00 -
Těchonín - Jablonné 0:4 (0:1) 12.05. 16:00 -
Holice - Lanškroun 1:2p. (1:1) 08.05. 10:15 -
Hlinsko - Chrudim B 3:1 (1:1) 05.05. 10:15 -
Tatenice - Lanškroun B 3:2p. (1:1) 29.04. 16:00 -
H. Jelení - Choltice 0:1 (0:0) 15.04. 16:30 -
Holice - Moravany 3:2p. (1:1) 07.04. 10:15 -
Č. Třebová - Litomyšl 3:0 (1:0) 24.03. 14:30 -
Holice - Moravská Třebová 2:0 (1:0) 18.11. 10:15 -
Choceň - Lanškroun 2:1p. (1:1) 04.11. 13:30 -
Ústí n/O B - Zámrsk 1:0 (0:0) 29.10. 14:00 -
Dobříkov - Svitavy 3:0 (2:0) 14.10. 15:00 -
Moravská Třebová - Žamberk 1:0p. (0:0) 01.10. 15:30 -
Luže - D. Újezd 5:1 (2:0) 17.09. 14:30 -
Holice - Polička 4:0 (1:0) 01.09. 18:00 -
D. Újezd - R. Bělá 5:2 (1:2) 20.08. 17:00 -
Řečany - Srch 0:3 (0:1) 13.08. 17:00