21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Hamry B se dostaly kolo před koncem soutěže do vedení

0

Po domácí výhře Hamrů a nečekané ztrátě vedoucího Bohdalce se posunula rezerva Hamrů do čela soutěže.

Do sobotního utkání vstoupila lépe Velká Losenice, která dala gól již ve 2. minutě po chybě domácího stopera a nekompromisnímu zakončení Marka. V prvním poločase byla Velká Losenice lepším týmem. Domácí Hamry vytěžily ze svých akcích jen pár standardních situací, které ale nedokázaly zakončit. Hamry vážně zahrozily až ve 42. minutě, kdy po faulu na Suského proměnil pokutový kop Kučera. Do druhého poločasu vstoupily domácí Hamry aktivněji, odměnou jim byla branka po individuální akci Kučery v 65. minutě.  Poté hosté vrhli svoji snahu do útočení, ale nedokázali se gólově prosadit. Zato je Hamry potrestaly ze smrtících brejků dvěma slepenými góly a zlomily tak nápor hostujícího týmu a zbytek utkání si zkušeně pohlídaly.

FC Hamry nad Sázavou B
Peterka Michal, trenér Hamrů B: Dnešní první poločas byl z naší strany hodně nervózní, proto můžeme být rádi za poločasový výsledek 1:1. Druhý poločas jsme již byli lepším týmem a zaslouženě jsme se gólově prosadili a utkání vyhráli.

TJ Velká Losenice
Hromádka Miroslav, trenér Velké Losenice: V prvním poločase jsme hráli dobrý fotbal. Šli jsme brzy do vedení a prvních 40 minut jsme byli lepším mužstvem. Před koncem poločasu domácí vyrovnali. V druhém poločasu ovládli hru a my jsme museli vystřídat kapitána stopera. Do konce utkání už domácí byli jasně lepším mužstvem. Zaslouženě proto zvítězili a my jim k tomuto vítězství gratulujeme.

L. Benc [-] - M. Poul [-] (46. M. Smejkal [-] ) , F. Chlubna [-] , M. Petrik [-] (81. Z. Kynčl [-] ) , Š. Vrša [-] - J. Kolarik [-] , K. Suský [-] (58. P. Vašek [-] ) , M. Černý [-] (41. D. Havlík [-] ) , M. Srnský [-] (56. M. Gregar [-] ) - A. Zátopek [-] , D. Kučera [-]

J. Kasal [-] - Z. Pospíchal [-] , J. Augustin [-] , P. Neubauer [-] (49. P. Uttendorfský [-] ) , J. Molík [-] - R. Kasal [-] , T. Neubauer [-] , M. Fišar [-] , J. Marek [-] - D. Králíček [-] , J. Grodl [-]

ŽK: 52. D. Havlík , 61. F. Chlubna - 14. P. Neubauer , 34. T. Neubauer .
Hráči zápasu: D. Kučera - J. Marek .