17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Bohdalec se vyhoupl do čela tabulky

0

Hubená výhra Bohdalce nad béčkem Bohdalova stačila po zaváhání Hamrů na první místo tabulky.

V Bohdalci proběhlo vyrovnané utkání. Sice měl Bohdalec v první půli více šancí, ale přesně zakončil jen jedinou střelu. V druhé půli už se ani jeden z celků k žádné šanci nedostal a zápas skončil lépe pro domácí.

TJ Jiskra Bohdalec
Sklenář Stanislav, trenér Bohdalce: Bojovné a vyrovnané utkání rozhodla jedna proměněná šance domácího týmu. Hosté nás překvapili důslednou a důraznou hrou, na kterou jsme dlouho nemohli najít odpověď. Nakonec jsme však spokojeni se ziskem šesti bodů za prodloužený víkend.

Sokol Bohdalov B
Novotný Emanuel, trenér Bohdalova B: Očekával jsem od týmu druhého místa tabulky jednoznačný výkon. Dokázali jsme s nimi hrát po celých 90 minut vyrovnaný zápas. O čem hovoří výsledek 1:0 domácího mužstva.

R. Skryja [-] - J. Ambrož [-] , M. Kučera [-] , T. Dostál [-] , R. Morkus [-] (53. R. Kamarád [-] ) - J. Sklenář [-] , P. Sklenář [-] (83. J. Dostál [-] ) , O. Follprecht [-] , L. Jaša [-] - P. Jaša [-] , F. Franěk [-] (70. O. Tulis [-] )

Hráči zápasu: T. Dostál .