23.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2017-2018

--

Z hrušovské škváry se Vratimov vrátil bez bodu

35. P. Hudeček , 48. J. Pecha , 52. D. Žižka (vl.) , 54. P. Hudeček , 88. J. Pecha - 38. P. Thomas , 50. T. Tříska , 81. T. Tříska , 86. T. Tříska
3

V hodně improvizované sestavě jsme zavítali na škvárové hřiště Jiskry Hrušov. Bez mnoha opor jme neodehráli špatný zápas, nechybělo mnoho a mohli jsme získat bod.

V první polovině se nám i přes problémy se značně hrbolatým hřištěm dařila kombinace. Více šancí si však vytvořilo domácí mužstvo, které se ve 35.minutě dostalo do vedení. My jsme ale dokázali rychle odpovědět P. Thomasem v 38.minutě, který se prezentoval krásnou ránou z voleje.

Druhý poločas již byl bohatší na branky, během prvních 9 minut padly hned 4, a tak byl stav utkání v 54. minutě 4:2 pro domácí. Poté jsme přeskupili obranu, což nám pomohlo zvýšit kvalitu útoku. Opět se projevil gólový instinkt T. Třísky, který v 81. minutě snížil na 4:3 a o 5 minut později dokonce srovnal stav utkání. Bohužel jsme tento nadějný stav neudrželi až do konce, jelikož po obrovské chybě asistenta rozhodčího dokázali domácí využít ofsajdového postavení ve svůj prospěch a rozhodli tak osudu utkání.

I přes výsledkově nepovedené utkání děkuji svému týmu za obětavý a bojovný výkon.