23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

--

Věchnov již znovu vítězí

0

Minulý víkend si Věchnov připsal první prohru v soutěži. V utkání na hřišti Radostína se vrátil na vítěznou vlnu a připsal si tři body.

Věchnov minulé kolo doma nečekaně podlehl o sestup hrajícímu Ujčovu. Na hřiště Radostína si jel již jistý účastník Okresního přeboru napravit reputaci a vybojovat  tři body. První poločas probíhal jasně v režii hostů, kteří Radostín skoro k ničemu nepustili. Dvoubrankové vedení Věchnova bylo naprosto zasloužené. Druhý poločas dostal Radostín svého soupeře pod tlak a hrozil především ze standartních situací. Věchnov se ale ve všech případech ubránil. Definitivní rozhodnutí padlo čtvrt hodiny před koncem, kdy se prosadil Ostrýž a upravil na konečných 1:4.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Jiří Pešek, trenér Radostína: První poločas byl Věchnov jasně lepší. Ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili, ale šance jsme nevyužili.

TJ Věchnov
Jiří Jedlička, trenér Věchnova: V prvním poločase jsme domácí jasně přehráli. Druhý poločas jsme si již pohlídali a připsali si tři body.

I. Dupal [-] - J. Večeřa [-] , J. Inwald [-] , M. Homola [-] , A. Kališ [-] - J. Pešek [-] (80. M. Šimek [-] ) , L. Dvořák [-] , J. Poul [-] (46. L. Havelka [-] ) , J. Novotný [-] - M. Láznička [-] , P. Kozel [-]