23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

Radešínka B udělala důležitý krok k záchraně

0

Z Měřína se vrátila Radešínská Svratka se třemi body, které by měly mít pro boj o záchranu cenu zlata.

Po tlaku a několika šancích, kopal Měřín pět rohových kopů, ze kterých nedokázal vytěžit ani jeden gól. Hosté ve 40. minutě zatáhli balón po pravé straně a střílený centr našel ve vápně Novotného, který se nemýlil a otevřel skóre. Ve druhém poločase Měřín nepustil soupeře za půlku, ale z tlaku nedokázal nic vytěžit. Proto utkání dopadlo 1:0 pro hosty.

TJ Jiskra Měřín B
Bartušek Stanislav, trenér Měřína B: Když nedáš branku, nemůžeš remizovat, natož vyhrát.

J. Chvátal [-] - D. Horák [-] , P. Král [-] , P. Chaloupka [-] (73. D. Kolouch [-] ) , P. Kolouch [-] - T. Hrad [-] , F. Panáček [-] , T. Uchytil [-] (84. J. Krčál [-] ) , D. Hrůza [-] - P. Pospíchal [-]