18.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2017-2018

Béčko Hor doma přehrálo Měšice

4

Klíčový náskok měli domácí už po prvním poločase.

SK Ratibořské Hory B
Roman Moravec (trenér): Do utkání s druhým mužstvem tabulky III. třídy jsme nastoupili s odhodláním na domácím hřišti zvítězit. Na úvod si soupeř vytvořil dvě příležitosti, které ale naštěstí nevyužil. My jsme naopak dokázali svoji první šanci proměnit v 7. minutě utkání Janem Vaňkem ve vedoucí branku. V 19. minutě Antonín Fišer umístěnou přízemní střelou navýšil naše vedení na 2:0. Soupeř se ale nevzdával a hrozil z nebezpečných protiútoků. Našemu mužstvu se ale ve 30. minutě podařila parádní kombinace ve vápně soupeře a Antonín Fišer do odkryté branky zvýšil na 3:0. Soupeř stačil do poločasu zkorigovat brankou ve 40. minutě stav utkání na 3:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním dovést utkání do vítězného konce a v 56. minutě se nám podařilo naše vedení navýšit na 4:1 brankou Jana Vaňka. V dalším průběhu utkání jsme ještě dvakrát nastřelili brankovou konstrukci a utkání jsme již bez větších problémů dovedli do vítězného konce. Hráčům děkuji za bojovný výkon a chuť po získání tří bodů. Za podporu děkuji též našim divákům. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 26. května od 17.00 hodin na hřišti FK Makov Hůrka.

T. Hoffmann [-] - T. Pechánek [-] (84. J. Slunečko [-] ) , J. Vaněček [-] , A. Fišer [-] (61. L. Jelínek [-] ) , P. Bláha [-] , L. Balík [-] , S. Katolický [-] , D. Říha [-] , J. Vaněk [-] , M. Blovský [-] (46. T. Strada [-] ) , P. Krejčí [-]

TJ Olympie Měšice
L. Lexa [-] - M. Čížek [-] , J. Dvořák [-] , L. Houda [-] (74. L. Janovský [-] ) , P. Šolc [-] (82. J. Šerpán [-] ) , V. Macek [-] , P. Novák [-] , P. Štěrba [-] , D. Vondruš [-] , V. Veselý [-] , V. Votava [-]

Počet diváků: 60. Rozhodčí: Pinc Jaroslav - KINDEL Miroslav (N), ROHEL Lukáš (N).