13.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2017-2018

Ratibořské Hory si náskok vzít nenechaly

6

V souboji B týmů vyšel hostům první poločas...

SK Ratibořské Hory B
Roman Moravec (trenér): V prvním jarním venkovním utkání jsme nastoupili na hřišti třetího týmu tabulky, mužstva Planá nad Lužnicí B. K utkání jsme nastoupili s několika hráči A týmu, kteří museli odehrát celé utkání, neboť se několik hráčů na poslední chvíli omluvilo. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, po kombinační akci se dostal do naší první šance Marek Janošík a již ve 3. minutě otevřel skóre utkání. V 8. minutě se ve vápně dobře uvolnil Jan Vaněk, byl zastaven jen za cenu faulu a nařízenou penaltu Tomáš Vocílka bezpečně proměnil. Soupeř poté zvýšil svoji aktivitu a vytvořil si zejména po rohových kopech několik příležitostí, my jsme ale přesto dvoubrankové vedení do poločasu udrželi. Podařil se nám vstup do 2. poločasu kdy jsme přestáli očekávaný úvodní nápor domácích a v 51. minutě se z protiútoku krásnou střelou do šibenice trefil velice dobře hrající Jan Vaněk. Domácím se v 57. minutě podařilo snížit po rohovém kopu, kdy jsme nechali volného hráče a ten technickou střelou upravil na 1:3. Soupeř pak již jen nastřelil břevno, my jsme nadále hrozili z rychlých protiútoků a blízko k dalšímu gólu měl Jan Vaněk. Naši bojovností a disciplinovaností jsme v závěru utkání již nedovolili soupeři výsledek zkorigovat a dovedli jsme utkání do vítězného konce. Všem hráčům děkuji za bojovný výkon, nasazení a vůli po vítězství. Naše další utkání sehrajeme o pouti, v sobotu 21.4. od 17.00 hodin na domácím hřišti s mužstvem Sokol Borotín. Zvu tímto fanoušky a věřím, že nás opět podpoří.

TJ Sokol Planá nad Lužnicí B
T. Mansfeld [-] (46. J. Černý [-] ) - V. Jelínek [-] (46. P. Kolář [-] ) , V. Ubl [-] , P. Novotný [-] , L. Sedláček [-] - F. Drtina [-] , K. Vaníček [-] (46. L. Uhlíř [-] ) , J. Přibyl [-] , Z. Konečný [-] - J. Drtina [-] (71. M. Broukal [-] ) , M. Broukal [-] (46. M. Balač [-] ) -

T. Hoffmann [-] - M. Janošík [-] (71. P. Bláha [-] ) , T. Vocílka [-] , T. Strada [-] , A. Fišer [-] , S. Katolický [-] , D. Říha [-] , P. Svatek [-] , J. Vaněk [-] , M. Blovský [-] , M. Průcha [-]

ŽK: 27. T. Mansfeld , 79. P. Kolář .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Jůza Jindřich - BRANDŠTÝL Bohumil (N), KINDEL Miroslav (N).