19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

Záchranářský souboj vyzněl lépe pro Město Albrechtice

11

Souboj o důležité body svedly o víkendu celky Města Albrechtice a Velkých Hoštic. V souboji dvou sestupem ohrožených týmů, využili domácí výhody domácího hřiště a nakonec utkání i přes špatný vstup zvládli.

Poločas vyzněl pro hosty

Velké Hoštice odpouštěly Albrechtice s pocitem obrovské křivdy. Důležitá záchranářská bitva přitom zpočátku probíhala v poklidu. První poločas ovládli hosté, kteří se ve 25. minutě radovali po dlouhém autu Nardelliho a dorážce důrazného Tietze – 0:1.

Domácí nastartovali k obratu

Krátce po přestávce se však jejich náskok rozplynul jako pára nad hrncem. Charalambidis s Hrickem potrestali hloupé chyby Velkých Hoštic, takže svěřenci trenéra Pluschkeho museli najednou dotahovat – 2:1. Hosté ovšem zdaleka nerezignovali. Po akci Davida se Stoczkem se Jaroš šikovně uvolnil v šestnáctce a nekompromisně vyrovnal na 2:2. Hodně emocí však vzbudila hlavně 73. minuta. Rozhodčí Pavlásek zřejmě jako jediný uviděl ve vápně ruku Nováka a zapískal penaltu ve prospěch Albrechtic. Domácí sice pokutový kop neproměnili, ale sudí nechal „desítku“ nepochopitelně opakovat a Pavlíček se tentokrát nemýlil – 3:2.