22.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2017-2018

--

Přestřelka pro Dobrou

5

report...

Utkání s Dobrou ukázalo, jak neradno je si zahrávat s diváky. Ti dali přednost hokeji, před sliby hráčů o zlepšení hry našeho mužstva. Kde se najednou ztratila domácí neporazitelnost, kdy už hosté v Borovci či Sirkových lázních prohrávali v podvědomí 1 : 0. Zbyly vzpomínky a nesnadná cesta k nápravě. Samotné utkání začalo oboustrannou „oklepavačkou“. A brzy se soupeř prosadil jako první. Ve 12. minutě šel do vedení. Za pět minut bylo vyrovnáno Honzou Smolarčíkem a po další pětiminutovce se hosté znovu ujalí vedení. V tomto časovém úseku utkání se z naši strany snad malinko zlepšila mezihra, částečně se zrychlil pohyb. Jinak se zbýtečně hodně před vlastní brankou tvořilo zmatku a dramat. Vstup do druhé poloviny byl zrcující. Hosté vstřelili příliž snadno třetí gól. Nastalo drama a honba za lepším výsledkem. V 62. minutě nám hosté sami nabídli možnost v podobě pokutového kopu, když hráč při odkopu trefil ruku spoluhráče. Smolarčík se nemýlil a snížil. Tentýž hráč se trefil potřetí v 79. minutě a srovnal stav na už pro nás přijatelnou remízu 3 : 3. Touha po vítězství se projevila, ale hra nebyla před brankou soupeře tak drtivá. Přišla chyba v podobě brejku, a bylo „dokonáno“. Stav 3 : 4, není 4 : 3 jak jsme si všichni přáli. Brejkům, kterými hosté oplývali a náš celek na ně nedokázal najít zbraň vždy předcházela zbytečná chyba. Stínem utkání bylo zranění brankáře Filipa Mičky, který dostal ránu kolenem do hlavy, utkání nedohrál, musel na vyšetření, kde zůstal ležet v nemocnici na pozorování.