17.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2017-2018

Brušperk doma nestačil na Albrechtice

22. F. Čižmář , 61. A. Chumchal , 85. L. Vagner (p.)
0

Report....

Devět let a šest zápasů čekali Baníkovci na to, aby bodovali poprvé na hřišti silného Brušperku. Povedlo se, a to ve velkém stylu. Baníkovci v sobotu na hřišti aspiranta na postup zvítězili výsledkem 0:3, když se v prvním poločase ve 22. minutě krásnou a nechytatelnou střelou prosadil Filip Čižmář a uzavřel skóre prvního poločasu na 0:1. Ve druhém poločase jako v prvním opět měli více míč na svých kopačkách domácí, ovšem domácí své šance neproměnili a Baníkovci dali domácí lekci z produktivity, kdy se v 61. minutě tečovanou střelou prosadil Antonín Chumchal a skóre poté v 85. minutě uzavřel proměněným pokutovým kopem Lukáš Vagner. Baník tak poprvé ve své historii bodoval na půdě Brušperku, a to dokonce za tři body díky výsledku 0:3 a zlomil tak brušperské prokletí.

Autor: Marek Chmiel