15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Lipník vybojoval ve Výčapech v závěru bod

0

Dvakrát vedl domácí Výčapy nad Lipníkem, který dokázal vždy vyrovnat. Druhou branku hostí vstřelil čtyři minuty před koncem střídající Jan Fňukal.

Domácí šli dvakrát do vedení

Výčapy se umístily po podzimu v klidném středu tabulky a v úvodním zápase přivítaly příjemné překvapení podzimu, celek z Lipníku na jehož hřišti vyválčily jeden bod za remízu 1:1. První kdo udeřil byli domácí, které poslal do vedení Libor Kašpárek -1:0. Ve 23. minutě však hosté brzy vyrovnali, když se trefil Rudolf Šťáva -1:1. Domácí si však ve 35. minutě vzali vedení zpět, když se ve 35. minutě trefil Libor Kašpárek -2:1.

Hosté dokázali v závěru střídajícím Fňukalem vyrovnat

Ve druhém poločase domácí aktivita mírně ochabla a v závěru utkání se Výčapy snažily o udržení výsledku, ale nakonec se v 86. minutě postaral o dělbu bodů střídající Jan Fňukal -2:2.

Sokol Výčapy
M. Semerád [-] - M. Semerád [-] (61. J. Kopeček [-] ) , L. Kašpárek [-] (61. L. Loucký [-] ) , T. Matoušek [-] (76. J. Vrchota [-] ) , T. Pecka [-] , R. Kafka [-] , J. Jeleček [-] , R. Macek [-] (46. D. Matoušek [-] ) , L. Jeleček [-] , V. Nikrmajer [-] , J. Dolák [-]

Hajduk Lipník
M. Skoumal [-] - T. Pokorný [-] , T. Brabenec [-] , J. Brabenec [-] , M. Tretera [-] , L. Macháček [-] (59. A. Matoušek [-] ) , A. Rohony [-] (80. M. Mašeja [-] ) , J. Jonáš [-] (66. L. Žák [-] ) , A. Kisela [-] , V. Krotký [-] (82. J. Fňukal [-] ) , R. Šťáva [-]

ŽK: 80. D. Matoušek - 48. J. Jonáš , 82. J. Brabenec .
Hráči zápasu: L. Kašpárek - R. Šťáva .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KOVÁŘ Zdeněk - ŠTOLPA Ondřej, SVOBODA Libor.