23.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Mladší Leština zvládla druhou půlku lépe

0

Leština pronásleduje druhý Keřkov. Ztrácí na něj už jen šest bodů. Výhra se však nerodila úplně lehce, domácí totiž prohrávali, ale výsledek dokázali otočit.

Leština šla do vedení, když se prosadil Böhm. Jenže pak přišel faul hostů ve vápně a Hospodka penaltu s přehledem proměnil. Pak dokonce Břešťál poslal Leštinu do vedení. Pak se do poločasu opět prosadil po trestném kopu Böhm. Po změně stran parádní akci zakončil svým druhým gólem Hospodka. A když ještě přidali po gólu Martin Proněk a Staněk, tak bylo po zápase.

TJ Sokol Leština B
Jiří Piskač, trenér Leštiny B: „První poločas vyrovnaný hosté byli techničtější, měli lepší přihrávky. My jsme po změně stran dali 3:2 a pak jsme byli lepším týmem. Soupeř přijel se staršími hráči a pak už nám nestíhali.“

P. Kubát [-] - Š. Drahokoupil [-] , L. Reichman [-] , J. Proněk [-] , P. Fiala [-] - P. Břešťál [-] , P. Mrkvička [-] , M. Proněk [-] , T. Vacata [-] - D. Hospodka [-] , J. Staněk [-]