22.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Hněvkovice udržely soupeře za sebou

0

Souboj dvou téměř sousedů v tabulce přinesl remízový zápas. Soupeři tak mají mezi sebou stále tříbodový rozdíl.

V první půli byli lepším týmem domácí, kteří ale nedali své šance a tak se do šaten šlo za stavu 0:0. Po změně stran oba týmy přeci jen předvedly lepší fotbal a ten také přinesl góly. Po jednom na každé straně. Nejprve šla do vedení Chotěboř. V 75. Minutě poslal Rostislav Mudruňka centr do šestnáctky, kde našel střídajícího Hajšmana a ten zavěsil. Jenže o tři minuty později srovnal hlavou Nulíček.

TJ Sokol Hněvkovice
Zdeněk Rajdl, vedoucí mužstva: „V prvním poločase jsme měli více šancí, ale branku jsme nedali. Hosty jsme téměř k ničemu nepustili. Po změně stran byl k vidění atraktivnější zápas, na obou stranách bylo i více šancí. V posledních deseti minutách měly obě mužstva po jedné šanci ale utkání skončilo remízou, která je asi spravedlivá.“

FC Chotěboř C
Mirek Ledvinka, trenér: „Byl hodně těžký terén, ale remíza si myslím, že je asi zasloužená.“

J. Rajdl [-] - P. Veleta [-] , P. Rajdl [-] , O. Šťastný [-] , M. Nulíček [-] - Z. Rajdl [-] , T. Pajer [-] , M. Geher [-] , J. Šťastný [-] - J. Vošický [-] , M. Červený [-]

P. Kudla [-] - F. Kroutil [-] , D. Čapek [-] , R. Mudruňka [-] , P. Chlad [-] - A. Turek [-] (60. J. Hajšman [-] ) , P. Klimeš [-] , P. Křivohlavý [-] , L. Pfeffer [-] - A. Doležal [-] , p. Houfek [-]

Hráči zápasu: J. Rajdl - P. Křivohlavý , P. Chlad .