19.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Šmolovy udolaly Mírovku ve druhém poločase

0

Vedoucí Šmolovy neponechaly nic náhodě a na hřišti poslední Mírovky dokázaly s přehledem vyhrát. Hlavně díky své produktivitě.

Domácí šli hned v 8. minutě do vedení, když se z přímého volného kopu trefil Lacina. Utkání bylo poměrně vyrovnané. Jenže Šmolovy do poločasu ještě srovnaly. Po rohovém kopu zamířil přesně Toman. Po změně stran už ale úřadoval už jen vedoucí celek tabulky. Dalším kdo využil rohového kopu, byl Vaněček. Po chybě ve středu hřiště, kdy domácí ztratili balon, se do brejku pustil Hrdlička, a zvýšil na 3:1. Poslední branka padla po chybě v obraně v 81. minutě.

TJ Sokol Mírovka B
Tomáš Netopilík, vedoucí mužstva Mírovky B: „Průběh utkání byl vyrovnaný. Soupeř byl produktivnější, a proto zaslouženě vyhrál.“

J. Berky [-] - D. Dvořák [-] , J. Bouchner [-] , P. Heřmánek [-] , M. Zacha [-] - P. Lacina [-] , F. Hejkal [-] , B. Švec [-] , I. Pylypenko [-] - M. Novotný [-] , J. Bradáč [-]