18.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Mírovka si komplikuje záchranu

0

Zachraňující se Mírovka dostala pořádné vyučení v produktivitě a navíc doplatila na chyby v defenzivě. Borová už v sedmé minutě vedli 2:0. A pak přidala ještě třetí branku. To už domácí srazilo na kolena, a i když po změně stran zlobili hostující obranu, tak se jim šance proměnit nepodařilo. Naopak inkasovali ještě počtvrté.

TJ Sokol Mírovka B
Tomáš Netopilík (vedoucí mužstva Mírovky B):: „O výsledku rozhodlo neproměňování šancí a naše chyby v obraně.“

TJ Sokol Havlíčkova Borová B
Zdeněk Štěpán (vedoucí mužstva H. Borové B): „Vyšel nám vstup do utkání a do poločasu jsme vedli 3:0. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a soupeř zlobil, ale nám se ještě podařila přidat čtvrtá branka.“

J. Berky [-] - P. Rázl [-] , M. Fišer [-] , J. Bouchner [-] , P. Dvořák [-] - J. Tauber [-] , M. Zacha [-] , F. Hejkal [-] - L. Semelka [-] , J. Rásl [-] , J. Bradáč [-]

Š. Lupták [-] - K. Šmíd [-] , M. Šrámek [-] , J. Staněk [-] , Z. Žák [-] - K. Tonar [-] , P. Šmíd [-] , M. Sobotka [-] , A. Frühbauer [-] - J. Antl [-] , A. Paušíma [-]

Hráči zápasu: J. Rásl - A. Frühbauer .