19.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Leština podlehla rezervě Pelhřimova

0

Po překvapivé výhře z minulého kola, kdy Leština doslova rozstřílela lídra ze Speřic a nasázela mu půl tucet branek, panovalo před domácím utkáním s Pelhřimovem B velké očekávání. Pelhřimovská juniorka však takticky dobře zvládnutným utkáním překvapila domácí Leštinu a zvítezila 1:2.

Utkání mělo již od úvodu vysoké tempo. Pelhřimovská rezerva přijela do Leštiny s taktikou zabezpečené obrany, ze které vyráželi do protiútoků. Jeden takový vyšel v 18. minutě, kdy si Hrnčíř s Kubíkem narazili balon, a druhý jmenovaný otevřel skóre utkání. Domácí Leština hrozila v prvním poločase především ze standardních situací, ze kterých ovšem nedokázal vytěžit kýženou vyrovnávací branku.

Ve druhém poločase přišel očekávaný tlak domácích, nicméně dobře fungující pelhřimovská obrana dokázala útoky Leštiny pohotově odvracet. Pelhřimov spoléhal na brejky. V 58. minutě se na výletě ocitl Hložek, který z pětatřiceti metrů natáhl ke střele a krásnou ránou poslal pelhřimovské do dvoubrankového vedení. Domácí v posledních minutách dokázali zkorigovat stav, když v 90. minutě kosmeticky upravil skóre Mišovic.

TJ Sokol Leština
David Hospodka , trenér Leštiny: Jsem hrubě nespokojený s dnešním výkonem všech hráčů. Prohrávali jsme souboje, u všeho jsme byli druzí a náš přístup k utkání nebyl zrovna ideální.

FK Maraton Pelhřimov B
Martin Švec, trenér Pelhřimova B: Utkání jsme zvládli takticky. Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany a z ní vyrážet do brejků. Myslím si, že jsme zvítězili zaslouženě.

J. Novotný [-] - T. Aubrecht [-] , M. Čáslavský [-] , L. Prchal [-] - L. Aubrecht [-] (68. L. Sobek [-] ) , J. Pajer [-] , R. Piskač [-] , J. Klaus [-] , J. Karel [-] - J. Mišovic [-] , M. Forejt [-]

M. Zabloudil [-] - R. Hejda [-] , M. Skořepa [-] , P. Rysl [-] , J. Kropáček [-] - M. Hrnčíř [-] , M. Kubík [-] , J. Kubík [-] (57. J. Zabloudil [-] ) , O. Šafařík [-] , F. Brada [-] - J. Hložek [-]

ŽK: 89. J. Klaus , 89. M. Čáslavský - 50. J. Kubík , 63. R. Hejda , 68. M. Kubík , 75. J. Zabloudil .
Hráči zápasu: M. Kubík , M. Zabloudil .