5.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2017-2018

--

Chvalíkovice padly potřetí za sebou

0

Krátký report....

V úvodu jsme diktovali celý první poločas tempo my. Vyvtářeli jsme si šance a hosté se moc dopředu nedostávali, spíše jen ojedinělě. Pár slibných šancí měl Rozsíval, solo tváří tvář golmanovi neproměnil. Střelou z dálky se prezentoval Hendrych, golman hostí míč vyrazil a Košťál dával do prázdné brány, ale pro ofsajd gol neplatil.  Další šanci Košťála zastavila tyč a opět ofsajd. Do kabin se šlo za stavu 0:0

Do druhé půle jsme vstupili vlažně, jakoby nám ta přestávka sebrala sil. Druhý poločas nás hosté začali přehrávat a i zahrozili. Z první vážnější šance skorovali, kdy brejk bohužel proměnili a bylo to 0:1. Naši velkou šanci neproměnil Roško, kdy šel sám na golmana a bohužel nedal. Druhý poločas byl v našem podání slabší, již to nebyl tak ofenzivni fotbal jako v první půli.

TJ Sokol Chvalíkovice
J. Tvrdý [-] - D. Rozsíval [-] (86. D. Kuzník [-] ) , J. Lhotský [-] , M. Belás [-] (85. D. Balnar [-] ) , A. Hendrych [-] , D. Košťál [-] (67. P. Fischer [-] ) , J. Gebauer [-] , D. Stoschek [-] , M. Roško [-] , P. Lazecký [-] (75. S. Chovanec [-] ) , T. Kreisel [-]

TJ Sokol Horní Lhota
P. Dedek [-] - T. Matzner [-] , A. Homola [-] , R. Zdražila [-] - J. Rybář [-] , M. Bartůněk [-] , D. Frýdl [-] , M. Hlozák [-] (46. J. Hendrych [-] ) , P. Fiala [-] - J. Biolek [-] (46. J. Meliš [-] ) , A. Górecki [-] -

ŽK: 90. D. Kuzník - 19. J. Biolek , 70. T. Matzner , 77. A. Górecki , 90. D. Frýdl .
Počet diváků: 25. Rozhodčí: HUDEČEK Lukáš - ARENDÁŠ Petr (N), HORVÁTH Jakub (N).