6.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

Meclov rozebral pěti góly Bělou!

0

Nečekaným debaklem skončilo pro do té doby druhou Bělou utkání na hřišti Meclova. Domácí zvítězili 5:1, Start v tabulce přeskočili a posunuli se až na pěkné čtvrté místo. Hosty zřejmě zlomilo vyloučení útočníka, a jejich jediného střelce v utkání, Bořila. Poté je už Meclov jednoznačně přehrál.

Meclov se ujal dvougólového vedení, Bořil však vrátil Bělou do hry

Utkání začalo oboustranně opatrně. Jako první se osmělili domácí, kteří udeřili hned ze své první větší příležitosti. Tu proměnil Zdeněk Mareš. Ve 28. minutě se hráči Meclova radovali podruhé. Tentokrát mířil přesně Martin Kubica. Fotbalisté Bělé se proti dobře hrající obraně soupeře moc neprosazovali, ovšem minutu před pauzou se jim podařilo snížit. Míč za záda brankáře Regendy poslal jejích šikovný útočník Miroslav Bořil - 2:1.

Bořil se nechal vyloučit, domácí poté už kralovali

Už pět minut po pauze byl po druhé žluté kartě vyloučen jediný hostující střelec Miroslav Bořil a tento moment Bělou zřejmě zlomil. Již o osm minut později totiž zvýšil na 3:1 Jevgenij Čižikov a domácí již jednoznačně ovládli hru. Ze své převahy pak ještě vytěžili zásahy Zdeňka Mareše a Jevgenije Čižikova. Oba borci se zapsali do střelecké listiny tedy hned dvakrát. Meclov tak zvítězil nad Bělou vysoko 5:1.

Domácí sesadili Bělou ze druhého místa a dokonce svého soupeře v tabulce přeskočili.

TJ ZD Meclov
Jiří Vogeltanz (trenér): „První poločas byl vcelku vyrovnaný. Oni šance skoro neměli, my ty své proměnili. Z jejich strany to bylo hodně důrazné, čemuž jsme se podřídili. Na začátku druhé půle byl vyloučen jejich nejlepší útočník Bořil, a poté jsme je už přehráli. Celý tým hrál velice dobře a bojovně.“

M. Regenda [-] - J. Suchý [-] (83. A. Stodola [-] ) , M. Kubica [-] , Z. Mareš [-] (88. A. Stodola [-] ) , M. Obdržálek [-] , M. Nidl [-] , J. Čižikov [-] , P. Vogeltanz [-] , J. Malík [-] , V. Kafka [-] , R. Kopperberg [-]

TJ Start Bělá nad Radbuzou
T. Jarina [-] - M. Pustovojt [-] , V. Iščenko [-] (80. M. Hoang Anh Quan [-] ) , M. Tomášek [-] - J. Černý [-] , D. Frank [-] , P. Jarina [-] - M. Bořil [-] , V. Landrgott [-] - J. Černý [-] , M. Černý [-]

ŽK: 22. M. Regenda , 50. P. Vogeltanz , 88. A. Stodola , 89. M. Nidl - 11. M. Bořil , 15. M. Tomášek , 27. J. Černý , 28. J. Černý , 56. D. Frank . ČK: 50. M. Bořil .
Hráči zápasu: M. Obdržálek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Komanec Petr - VÁCHAL Jindřich (N), ZAVADIL Aleš (N).