1.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

--

--

--

0

V prvním kole OP narazil A-tým Vilémova na předposlední celek loňského ročníku OP - TJ Sokol Mašťov.

Neproměněná penalta

Očekáváním byla vysoká výhra domácích, ale realita byla jiná. Vilémovský tým byl celý zápas lepší, ale nikdo nebyl schopen vymyslet kloudnou akci či vstřelit branku. A tak se Mašťov dostal ve 36. minutě do vedení po brance Forgáče. A to před koncem poločasu mohli Mašťovští vést o dvě branky, to by ale Haba musel proměnit penaltu, kterou zlikvidoval brankář Ježek.

Domácí otočili

Druhá půle již přinesla branky jen do sítě Mašťova. V 64.minutě se do odraženého míče opřel Kothánek a srovnal stav utkání na 1:1. V 75.minutě pak Kulich po přihrávce Fefrčíka otočil průběh utkání a zároveň vstřelil vítěznou branku - 2:1. Další utkání hraje Vilémov "derby" v Radonicích - neděle 03.09.2017 od 15:00!

AUTOR: Marek Kadlec